18

نخستین فاز «جُنگ جوشکاری» در فردوس برگزار می‌شود

نخستین فاز «جُنگ جوشکاری» در فردوس برگزار می‌شود

به همت کانون فرهنگی تبلیغی روایت وابسته به اداره تبلیغات اسلامی فردوس، در ابتکاری تازه، برای اولین بار، کارگاه های آموزشی با موضوع ازدواج عاقلانه، آسان و به موقع برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، محمدحسین ناظری مدیر مسئول کانون فرهنگی - تبلیغی روایت با بیان این خبراظهار داشت: این جُنگ که با هدف ترویج سبک زندگی سالم، ازدواج و همسرداری با برنامه ریزی صورت گرفته، به سبک جدید در فضایی شاد و با نشاط همراه با برنامه های طنز و سرگرمی در فردوس برگزار خواهد شد.

 
وی افزود: با توجه به اینکه جهت تقویت بنیاد خانواده، آشنایی مردم با اصول و قواعد سبک زندگی سالم یکی از نیازهای امروز جامعه است، این کانون بگونه ای برنامه ریزی کرده است که محتوای کارگاه ها درعین نشاط وشادابی با رویکرد سیره شهدا اجرا شود.
 
مدیر کانون فرهنگی - تبلیغی روایت فردوس گفت: علاوه بر ارائه روایت های تصویری در بحث ازدواج و همسرداری از سیره شهدا، اجرای نمایش های طنز، مسابقات و تحویل بسته های فرهنگی درهر جلسه از جمله برنامه های اجرایی در این کارگاه پیش بینی شده است.
 
ناظری افزود: در هرجلسه به شرکت کنندگان در کارگاه بسته های فرهنگی شامل کتاب و نرم افزار اهدا خواهد شد.
 
وی ایجاد رابطه صمیمی بین زوج ها و کنارگذاشتن برخی سخت گیری های موقع ازدواج را دلیل نامگاری این دوره کارگاه ها به نام «جُنگ جوشکاری» عنوان و تصریح کرد: این مجموعه کلاس ها بصورت جنگ های فرهنگی، هنری، تبلیغی با بیان لطایفی از قرآن، عترت و سیره شهدا از زبان کارشناسان فرهنگی، مذهبی و اساتید روانشناسی نیز همراه است.
 
این فعال فرهنگی در مورد نحوه ثبت نام در این کارگاه گفت: علی رغم اینکه ثبت نام از یک هفته قبل شروع شده است اما علاقمندان می توانند تا ۲۰خرداد ۹۳ در این کلاس های آموزشی که برای دختران و پسران مجرد بصورت جداگانه و برای متاهلین با حضور همسران برگزار خواهد شد، نسبت به نام نویسی اقدام کنند.
 
وی افزود:با برگزاری این دوره ها الگویی عملی و کم هزینه و جذاب برای تبیین سبک زندگی در سطح شهرستان فردوس پدید خواهد آمد.
 
محمد حسین ناظری خاطر نشان کرد: مرحله اول این طرح برای ساکنین شهرستان فردوس اجرا خواهد شد و مراحل بعدی به تدریج در سطح  شهر اسلامیه و روستاها  و سایر شهرستان ها برنامه ریزی و با همکاری مسئولین عملی خواهد گردید.
 
ناظری با اشاره به آغاز ثبت نام از پیش بینی حضور بیش از هزارداوطلب در این کارگاه سخن گفت و افزود: با توجه به محدودیت ظرفیت علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر  به نشانی اینترنتی www.revayatf.ir مراجعه کنند.
 
گفتنی است کانون فرهنگی - تبلیغی روایت در دو سال گذشته با رویکرد جهادی برنامه های متنوعی را در زمینه محتوا سازی برای برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان فردوس و سایر شهرستان های استان اجرا نموده که به گفته مدیر این کانون توانسته است با کمترین هزینه، کارنامه قابل توجهی را از خود ارائه دهد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (307)
کد خبر: 4571
  • نخستین فاز «جُنگ جوشکاری» در فردوس برگزار می‌شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 75318                              ديروز: 1620                              امروز: 1874

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.