26

موسیقی و شیطان گرایی

موسیقی و شیطان گرایی

در سال ۱۹۸۱ یک نوازنده درام به نام «لارس الریچ» با انتشار آگهی فراخوان تشکیل گروه «هوی متال» را اعلام کرد و پس از مدتی موفق به جذب افراد مختلفی شد.

فعالیت این گروه ها مانند دیگر گروه های هوی متال به صورت غیر قانونی و زیر زمینی در ظاهر و در باطن با حمایت سازمان جاسوسی ایالات متحده آمریکا با شعارهای اجتماعی و اعتراضی ادامه و گسترش یافت. این گروه چند سال بعد پیشنهادهای Black metal نیز عرضه کرد و ضمن ارائه ی آثار مختلف، زمینه را برای شکل گیری گروه های بعدی فراهم نمود.

metallica
ارزش های القایی متالیکا

متالیکا در حقیقت ضدارزش‌هایی را ارائه می‌کند که شامل بازگشت به تاریکی (محور اصلی تفکرات شیطانگرایی)، بی‌رحمی و تجاوزات جنسی، فحاشی، هجوم و حمله به جامعه و فرهنگ عمومی آن است. 

این گروه در کلیپ‌های خیابانی دست به خوردن و آشامیدن میوه‌های فاسد، ادرار، مدفوع، خون، مردار می‌زنند و از کثیف‌ترین گروه‌های موسیقی جهان به شمار می‌آیند. متالیکا از همجنس‌بازی دفاع می‌نمایند و آلبومی را در سالروز (کوئین) همجنس‌باز به نام آمریکایی منتشر کرد.

 

۵۷۷۸۷۷۷۵۸۴۶۱۷۲۷۵۱۲۴۲
دلایل استفاده از موسیقی

۱- جاذبه های مجازی و حاشیه ای موسیقی متالیکا مانند ایجاد فضا برای روابط آزاد دختران و پسران
۲- ارزان بودن و دسترسی آسان به موسیقی با توجه به ارتقای تجهیزات فنی تکثیر و توزیع
۳- کاهش سطح حساسیت یا حساسیت زدایی از طریق نفوذ به خانواده‌ها، شرکت ها، اتومبیل‌های شخصی، رایانه های شخصی و در نهایت گوشی های تلفن همراه.

مرلین منسون

مرلین منسون نام مستعار « برایان وارنر » است. وی متولد ۱۹۶۹ م. از یک خانواده ی فقیر و سطح پایین فرهنگی در منطقه ی کانتون اوهایو آمریکا می باشد.منسون در انتخاب رنگ بندی صحنه، نوع اجرا، گستاخی در استفاده از الفاظ رکیک و ترویج فحشا در آثارشان اقدامات تازه ای را انجام داد.منسون با حمایت روزنامه های آمریکایی به ستاره ای مبتذل ولی پر مخاطب تبدیل شد.وی در سال ۱۹۹۷ به یکی از خبرسازترین چهره های جهان تبدیل شد.وی حتی با داشتن این فعالیت ها ثروت زیادی را نصیب خود نمود.

عقاید منسون

هیچ عقیده ی ثابتی را نمی توان به منسون نسبت داد، وی مظهر لاقیدی و بی عقیدگی محض است و آنجا که پای عقیده به میان کشیده می شود به شیطان و بزرگی این موجود رانده شده است. وی همچنین معتقد به قدرت وسیعشیطان است.ضدیت با مسیح، خبر پاره کردن کتب ادیان الهی در اجرای کنسرت زنده منسون و پرتاب آن به سوی جمعیت در سراسر جهان منتشر شده بعد از این حرکت با صدای سنگین فریاد زد « این است خدای شما ».

در ادامه خبرهای کنسرت های منسون در یکی از کنسرت ها مدفوع را بر روی صحنه اجرا بلعیده و سپس مست و لایعقل به نعره کشیدن های مداوم ادامه داده است.منسون در نوع آرایش سر و صورت و نحوه لباس پوشیدن، راه رفتن وحتی وسایل نقلیه مورد استفاده خود تلاش برای نماد سازی شیطان گرایی و افکار شیطانی خود را دنبال می کند.

نماد های منسون و شیطان گرایی:

چشم چپ منسون اولین نمادی است که از آن به عنوان Marilyn manson look یاد می شود.این چشم با لنزی پر رنگ روشن از چشم دیگر وی متمایز شده است.

نماد mm یا دوران طلای مزخرف نامگذاری شده است.هواداران منسون وی را به اختصار mm می خوانند.

تأثیرات این موسیقی های شیطانی:

روز شنبه هفتم ژوئن، در تورنتو “ش.ن” خواننده هتاک به اهل‌بیت(ع) در اجرای کنسرت بر روی سن پس از اجرای ترانه ای توهین‌آمیز به مقدسات اسلامی، به همراه گروه «برهنه» شد. این فرد برای توجیه کار زشت و کثیف خود ادعا دارد که به نشانه هم بستگی با زندانیان بند ۳۵۰ لخت شده است! حال پرسش اینست که چگونه لخت شدن بر روی سن در تورنتو تا چه حد می‌تواند نماد هم بستگی با زندانیان در بند ۳۵۰ باشد؟ در واقع این فرد هتاک علاوه بر توهین به کسانی که در آن کنسرت بوده اند سعی در حمایت از شیطان گرایی و تبلیغ این فرقه شیطانی داشته چنانکه در آهنگ های مرلین منسون هم برهنگی دیده می‌شود. جالب آنکه این حرکت زشت حتی از جانب ادیان و فرقه‌های مختلف محکوم شده است. 


منبع:  فرقه نیوز


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (292)
کد خبر: 4628
  • موسیقی و شیطان گرایی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58530                              ديروز: 2137                              امروز: 1283

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.