28

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهادت امام صادق(ع) در زیرکوه

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهادت امام صادق(ع) در زیرکوه

جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهادت امام صادق(ع) در اداره تبلیغات اسلامی شهرحاجی آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه  به نقل از رابط خبری  اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه جلسه برنامه ریزی جهت بزرگداشت باشکوه ایام صادقیه با تلاوت آیاتی چند ازکلام وحی در اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه آغاز شد. سپس حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی ملاکی مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه ضمن خیر مقدم، هدف از تشکیل جلسه را برنامه ریزی برای گرامیداشت سالروز شهادت امام صادق(ع) اعلام کرد و گفت: امام صادق(ع) با عنایت به اختلافات پیش آمده بین عباسیان و امویان به تشکیل حوزه های دینی و علمی پرداختند و اسلام اصیل را معرفی کردند لذا حق بزرگی برما دارند و لازم و واجب است طبق فرمایشات مراجع تقلید ایام صادقیه عاشورایی برگزار شود و تعظیم شود.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه در ادامه افزود:با عنایت به اینکه ما در منطقه ویژه ای هستیم و در کنار ما عده ای از مسلمان ها با مذهب حنفی نیز زندگی می‌کنند شخصیتی مانند امام صادق(ع) که طبق نظر علمای اهل سنت دارای علمی بسیار، ادبی کامل و زهد و پارسایی بی نظیر بود،می تواند پنجره های اختلاف بر روی مسلمانان را ببندد و باعث وحدت هر چه بیشتر مسلمانان شود.

شایان ذکر است حجت‌الاسلام و المسلمین صادقی در باب شخصیت بی نظیر امام صادق(ع) نیز مطالبی ایراد کرده و بر هر چه با شکوه برگزار شدن مراسم بزرگداشت تاکیید کرد.   

در ادامه اعضاء به شور و تبادل نظر پرداختند که حرکت هیئات مذهبی در روز شهادت، برگزاری جلسه محوری درظهر شهادت در مصلای نماز جمعه شهرستان، راه اندازی ایستگاههای صلواتی، توزیع اقلام فرهنگی و سیاه پوش نمودن سطح شهر از مهمترین مصوبات جلسه بود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (339)
کد خبر: 4845
  • برگزاری جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهادت امام صادق(ع) در زیرکوه
  • برگزاری جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهادت امام صادق(ع) در زیرکوه
  • برگزاری جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی شهادت امام صادق(ع) در زیرکوه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 75368                              ديروز: 1620                              امروز: 1924

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.