27

فعالیت 164 هیئت مذهبی در شهرستان قاین

فعالیت 164 هیئت مذهبی در شهرستان قاین

کارشناس تشکلهای دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از فعالیت 164 هیئت مذهبی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ حسین یعقوبی، کارشناس تشکلهای دینی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از فعالیت 164 هیئت مذهبی در این شهرستان خبر داد.

یعقوبی اظهار داشت: هیئت‌های مذهبی باید در راستای تحقق اهداف اهل بیت (ع) حرکت کرده و به پرورش معرفت و بصیرت‌افزایی در میان افراد به خصوص قشر جوان بپردازد؛ بنابراین باید از بیان هرگونه خرافه‌پردازی، مطالب تفرقه انگیز و خلاف وحدت دوری کنند.

کارشناس تشکلهای دینی اداره تبلیغات اسلامی قاین احیای امر به معروف و نهی از منکر را از امور واجب الهی برشمرد و توجه به اشاعه خوبی‌ها و پرهیز از بدی‌ها را از نکات مهم نام برد و گفت:هیئات مذهبی باید در این راه پیشقدم باشند

وی استفاده از روحانیون، وعاظ و سخنرانان دینی در ایام مهم خصوصا محرم و صفر را بسیار مهم دانست و گفت: یکی از ارکان هیئت‌های مذهبی، استفاده از منبر امام حسین (ع) و مجالسی با حضور روحانیون و سخنرانان دینی است و این اداره سعی دارد در همین راستا به تمام هیئات روحانی اعزام نماید.

یعقوبی خاطر نشان کرد: در حال حاضر 164 هیئت مذهبی در این شهرستان شناسایی و کد در یافت کرده اند و 3 هیئت دیگر در دست اقدام است.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (223)
کد خبر: 4931
  • فعالیت 164 هیئت مذهبی در شهرستان قاین

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 75167                              ديروز: 1620                              امروز: 1723

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.