27

قرآن کوچه های تاریخ زندگی بشر را روشن کرد

قرآن کوچه های تاریخ زندگی بشر را روشن کرد

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

قرآن کوچه های تاریخ زندگی بشر را روشن کرد

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه قرآن کتابی است که کوچه های تاریخ زندگی بشر را روشن کرده است، گفت: قرآن بهترین کتاب سبک زندگی است.

حجت‌الاسلام احمد رضایی، سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در سفر به شهرستان خوسف و در جمع تلاوت کنندگان نور آن شهرستان اظهار داشت: دنیای امروز با همه رشد ظاهری و برخورداری از تکنولوژی پیشرفته با کمال صراحت اظهار پوچی می‌کند.

وی بیان کرد: امروز افراد نیازی در سطح دنیا دچار ضعف اعصاب و افسردگی هستند و دلیلش این است که در مواجه شدن با مشکلات پناهگاهی برای خود نمی بینند.

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه دین مبین اسلام برای خروج از این بن بست ها چاره اندیشی کرده است، عنوان داشت: بر اساس دین اسلام هرگاه انسان توحید را پذیرفت به بن بست نخواهد رسید.

حجت‌الاسلام رضایی اضافه کرد: هر گاه مردم به قران پناه بیاورند و با تمسک به قران و عترت زندگی کنند هیچگاه دچار آسیب نخواهند شد.

وی با بیان اینکه قران کتابی است که کوچه های تاریخ زندگی بشر را روشن کرده است، بیان داشت: قران بهترین کتاب سبک زندگی است.

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، قران را بهترین آمر به معروف و ناهی از منکر دانست و گفت: قرآن گنجینه ای است که بهترین سرمایه ها در آن نهفته است و بنابراین انس با قرآن سبب سعادت ابدی بشر خواهد شد.

حجت‌الاسلام رضایی در پایان از همه دست اندرکاران برگزاری جلسات پرشور قرآنی تشکر کرد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (206)
کد خبر: 4935
  • قرآن کوچه های تاریخ زندگی بشر را روشن کرد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76383                              ديروز: 3916                              امروز: 2118

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.