30

۱۸۰ پایگاه اوقات فراغت در خراسان جنوبی فعال شدند

۱۸۰ پایگاه اوقات فراغت در خراسان جنوبی فعال شدند

دبیر ستاد اوقات فراغت تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت ۱۸۰ پایگاه اوقات فراغت در سطح استان طی تابستان امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام ابوالفضل صادقی خواه اظهار داشت: طرح اوقات فراغت یکی از طرح های بسیار خوب بوده که زمینه جذب نوجوانان و جوانان را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه این طرح جذابیت های فراوانی از جمله فعالیت های قرآنی، ورزشی و اردویی دارد، بیان کرد: در طرح اوقات فراغت از روحانیون اعزامی، مستقر و هجرت استفاده می‌شود.

دبیر ستاد اوقات فراغت تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در این طرح نوجوانان و جوانان در کلاس های هسته جوان و بوستان های معرفت شرکت می‌کنند، عنوان داشت: این کلاس ها قبل از نماز جماعت برگزار شده و از این طریق نوجوانان و جوانان در نماز جماعت هم شرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام صادقی خواه از فعالیت ۱۸۰ پایگاه اقات فراغت در سطح استان در تابستان امسال خبر داد و گفت: این پایگاه ها در قالب هسته جوان و بوستان های معرفت در مناطق حاشیه شهرها و روستاهای دارای روحانی و پرجمیعت استان 
برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود امسال بالغ بر هفت هزار نفر در پایگاه های اوقات فراغت مساجد بهره مند شوند، بیان کرد: در سال گذشته نیز ۱۶۷ پایگاه اوقات فراغت در مساجد، حسینیه ها و هیئت های مذهبی استان راه اندازی شد.

دبیر ستاد اوقات فراغت تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اضافه کرد: فعالیت پایگاه های اوقات فراغت از ۱۰ تیرماه جاری آغاز و تا ۲۵ مرداد ما نیز ادامه دارد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (184)
کد خبر: 5155
  • ۱۸۰ پایگاه اوقات فراغت در خراسان جنوبی فعال شدند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76373                              ديروز: 2294                              امروز: 2020

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.