09

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: سبک زندگی رضوی کامل ترین سبک برای رسیدن به کمال است

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: سبک زندگی رضوی کامل ترین سبک برای رسیدن به کمال است

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه سبک زندگی رضوی کامل ترین سبک برای رسیدن به کمال است، گفت: باید روح کرامت را در جامعه زنده کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی با اشاره به فرارسیدن دهه کرامت گفت: دهه کرامت به معنای بزرگواری است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا ولادت حضرت فاطمه معصومه کریمه اهل بیت(ع) تا ولادت با سعادت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) را دهه کرامت نامگذاری کرده اند، گفت: کریم بودن افراد ریشه در دین دار بودن آن ها و معتقد بودن به همه دستورات الهی است.

حجت‌الاسلام رضایی ادامه داد: ائمه اطهار (ع) همگی کریم و از اولاد کرام هستند چرا که توجه داشتن به بندگان خدا، دوری از گناه، اطاعت پذیری از خدا در اخلاق، رفتار و سیره و روش زندگانی آن ها موج می زند.

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه ائمه اطهار در تمامی صفات با هم مشترک هستند، گفت: از آنجا که برخی از صفات در یک فرد از معصومین بیشتر تجلی پیدا کرده است، آن معصوم بزرگوار را با آن صفت نیز می شناسند.

وی با اشاره به اخلاق و رفتار حضرت معصومه (س) و برادر بزرگوارشان امام رضا (ع) بیان کرد: این بزرگواران کرامات خاصی نسبت عموم مردم به‌ویژه ایران اسلامی داشتند.

سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اظهار کرد: باید در دهه کرامت علاوه بر بیان کرامات حضرت فاطمه معصومه (س) و امام رضا(ع) روح کرامت را در جامعه زنده کنیم.

حجت‌الاسلام رضایی ادامه داد: این امر تنها از طریق آشنایی مردم با سبک زندگی حضرات معصومین(ع) به‌ویژه سبک زندگی رضوی محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه سبک زندگی رضوی کامل ترین سبک برای رسیدن به کمال است، گفت: امام رضا (ع) از کریم ترین فرزندان رسول خدا به حساب می آیند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (186)
کد خبر: 5179
  • سرپرست تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی: سبک زندگی رضوی کامل ترین سبک برای رسیدن به کمال است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76622                              ديروز: 2294                              امروز: 2269

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.