01

جلسه کاهش آسیبهای اجتماعی شهرستان خوسف

جلسه کاهش آسیبهای اجتماعی شهرستان خوسف

برگزاری جلسه کاهش آسیبهای اجتماعی شهرستان خوسف با حضور مسئول اداره تبلیغات اسلامی

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خوسف در جلسه کاهش آسیبهای اجتماعی شهرستان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛ جلسه آسیبهای اجتماعی شهرستان خوسف با حضور حجت‌الاسلام هادی نبئ، مسئول اداره تبلیغات اسلامی خوسف، عصمت محمودی، مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی و مسئولین و کارشناسان ادارات در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی در این جلسه با بیان این که باید حل مشکلات اجتماعی به مردم سپرده شود، گفت: مشارکت مردم، نقش بسیار موثری در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه دارد.

محمودی با بیان این که معمولا فعالیت های فرهنگی به چشم نمی آیند،اظهار کرد: دلیل این موضوع آن است که در حوزه فرهنگی نمی توان افتتاحیه ای داشت و یا ربانی برید.

وی آسیب های اجتماعی را مسری دانست که تصاعدی افزایش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به این که روابط خانوادگی در بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی نقش بسزایی دارند،تصریح کرد:در زمینه تحکیم خانواده،الگوپذیری فرزندان در وهله نخست از خانواده ها آغاز می‌گردد و سپس به سیستم های آموزشی و دولت برمی گردد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: توسعه از فرد وفکر واندیشه شروع می‌شود وهرکس باید ابتدا از خودش شروع کند.

محمودی از اعتبار 25درصدی در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی برای دستگاه های متولی خبر داد وهمچنین امادگی خود را در ایجاد وحمایت از اشتغال خانواده های برگشته از اعتیاد اعلام کرد.

وی با تاکید بر این که مشکلات اجتماعی را باید به خود مردم واگذار نمود،اذعان داشت: آنچه مسلم است آن است که مشارکت مردم،سبب کاهش چشمگیر آسیب های اجتماعی در جامعه می‌شود.

محمودی آموزش را،یکی از تاثیرگذارترین راه های کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه دانست و متذکر شد:آگاه سازی و اطلاع‌رسانی به مردم؛حق مسلم آنان است و در این زمینه استفاده از فضاهای تبلیغات شهر باید در راستای ارتقای محیطی و بهبود شاخص های زندگی مردم باشد.

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی از تخصیص اعتبار در خصوص برگزاری جشنواره گل نرگس توسط سمن های فعال در حوزه فرهنگی شهرستان خبر داد.

گفتنی است، در این جلسه در خصوص آسیب های اجتماعی وراهکارهای ارائه شده توسط دستگاه های اجرایی بحث و تبادل نظر شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (248)
کد خبر: 5197
  • جلسه کاهش آسیبهای اجتماعی شهرستان خوسف

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76488                              ديروز: 3916                              امروز: 2223

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.