07

خراسان جنوبی مهاجرفرست است

خراسان جنوبی مهاجرفرست است

حجت الاسلام یدالله وحدانی نیا در اولین جلسه کارگروه پیش بینی و پیشگیری از گسترش بافت های ناکارآمد ستاد استانی بازآفرینی شهری اظهار داشت: این کارگروه، سال گذشته در راستای دستورالعمل کشوری که در 17 بند ابلاغ شده بود برگزار شد.


وی با بیان اینکه در راستای این جلسه چهار کارگروه سال گذشته برگزار کردیم، افزود: سال گذشته در جلسه اول این کارگروه هشت مصوبه، جلسه دوم پنج مصوبه، جلسه سوم هشت مصوبه و جلسه چهارم دو مصوبه به تصویب رسید.


معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی با توجه به اینکه سال گذشته در جهت طرح کاداس تاکیداتی بسیاری بود، بیان کرد: برنامه های سال جاری باید به گونه ای مدنظر قرار بگیرد که بهتر به اهداف این جلسه دست یابیم.


حجت الاسلام وحدانی نیا با اشاره به وضعیت خاص خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی از استان هایی است که مهاجران بسیاری را به دیگر استان ها صادر می کند و مسئله حاشیه نشینی در شهرها را به علت مهاجرت روستاییان مشاهده می کنیم.


وی با بیان اینکه در این جلسه به سه موضوع توجه خواهیم داشت، افزود: این سه موضوع شامل اجرای طرح کاداس، توانمندسازی روستاییان برای جلوگیری از مهاجرت به شهرها و گسترش حاشیه نشینی و توجه به کمربند سبز جاده های استان است.


معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان جنوبی در پایان اظهار داشت: باید توجه داشته باشیم که چه روستاهایی از استان در معرض تخلیه قرار دارند و مهاجرت در آن انجام شده است که به حل مشکلات آنان توجه داشته باشیم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (325)
کد خبر: 5253
  • خراسان جنوبی مهاجرفرست است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76459                              ديروز: 3916                              امروز: 2194

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.