22

دیدار مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات بامولوی عبداللهی امام جمعه اهل سنت اسدیه

دیدار مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات بامولوی عبداللهی امام جمعه اهل سنت اسدیه

دیدار مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور، بامولوی عبداللهی امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه

حجت‌الاسلام حاتمیان مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور بامولوی عبداللهی امام جمعه اهل سنت شهر اسدیه دیدارکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور، حجت‌الاسلام احمد رضائی سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام محمد هادی نودهی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان درمیان و آقای احمد فنودی کارشناس ادیان ومذاهب اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با مولویعبداللهی امام جمعه اهل سنت شهراسدیه دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار حجت‌الاسلام رضائی سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: استان خراسان جنوبی با وجود300 کیلومتر مرز مشترک با کشور بی ثبات افغانستان و وجود قومیت های مختلف در استان از جمله فارس، بلوچ و عرب، یکی از امن ترین استان های کشور است.

وی ادامه داد: وحدتی که علمای شاخص این منطقه مردم را به آن دعوت می‌کنند وحدت قلبی و عملی است، که باعث شده مردم این خطه اعم از شیعه و سنی دلسوزانه و معتقدانه با نظام جمهوری اسلامی و رهبری معظم انقلاب همراهی داشته باشند.

در ادامه مولوی عبداللهی امام جمعه اهل سنت شهراسدیه گفت: اگر شخصی دارای تقوای حقیقی و قرآنی باشد قطعا در مسیر وحدت و تمسک به حبل الله قدم برخواهد داشت.
وی گفت: متأسفانه اتفاقات امروز در دنیای اسلام ضربات سخت و جبران ناپذیری بر پیکره اسلام وارد کرده است.

مولوی عبداللهی در پایان افزود: اقدامات کور و پست گروه هک های تکفیری مانند داعش بر عکس آیات قرآن کریم است و آنها اشداء علی المومنین و رحماء علی الکفار شده اند.

وی در پایان افزود: علمای شهرستان درمیان اعم از شیعه و سنی در حد توان در ایجاد و حفظ وحدت درجامعه تلاش می‌کنند و این را به‌ عنوان یک واجب دینی برخود لازم می دانند.

در پایان حجت‌الاسلام حاتمیان مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: ما دراستان های مختلف کشور با علماء متعددی می‌کنیم و این دیدار با علماء و اندیشمندانی که در مسیر اندیشه پیامبر گرامی اسلام (ص) قدم بر می دارند را یک فرصت مغتنم می شماریم.

هر کجا خلق عظیم پیامبر (ص) در وجود افراد دیگر هم بوده، موجب رشد و تعالی جامعه شده است.

وی افزود: علمایی که پرچمدار نگرش قرانی وحدت و انسجام هستند، موجب تقویت انسجام در سطح جامعه می گردند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (293)
کد خبر: 5302
  • دیدار مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات بامولوی عبداللهی امام جمعه اهل سنت اسدیه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76598                              ديروز: 2294                              امروز: 2245

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.