08

طلاب برای معرفی غدیر ازفرصت فضای مجازی استفاده کنند

طلاب برای معرفی غدیر ازفرصت فضای مجازی استفاده کنند

امروز طلاب و فضلا از فرصتها و تهدیدات فضای مجازی غافل نباشند از این فضا برای معرفی جریان و تفکر غدیر بهره مند شوند و اسلام محمدی را به دنیا معرفی کنند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار جمعی از طلاب و مبلغان اعزامی به مناسبت دهه ولایت، با بیان این که  باید از این فرصت برای معرفی اسلام ناب بهره گرفت گفتند: ما با تاکید و پافشاری بر اصول خود توصیه می کنیم از اختلاف افکنی جلوگیری شود که دشمن با اختلاف بین شیعه و سنی در تلاش است است که به  اصل اسلام را ضربه بزند. 

این مرجع تقلید  غدیر را سرمایه بزرگی برای همه مسلمانان برشمردند و بیان داشتند: مسئله امامت و رهبری از موضوعات بسیار مهمی است و شاید بگویم مهمترین مسئله است؛ باید جشن های غدیر بسیار پررنگ برگزار شود و عقاید خود را به دور از تفرقه افکنی و اختلاف و دشمنی به جهانیان معرفی کرد.

ایشان با بیان این که جهان امروز تشنه معارف ناب اهل بیت علیهم السلام است اظهارداشتند: کسی که  مجری برنامه الهی و دستورات پروردگار متعال است و قرآن را اجرا کرده و به عرصه زندگی می آورد و هدایت بشریت را عهده دار می شود امام است.

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان روایتی  که فرمود،  اولین انسان که خلق شد و آخرین انسان هم که از دنیا می رود امام و رهبر است گفتند: امروز طلاب و فضلا از فرصتها و تهدیدات فضای مجازی غافل نباشند از این فضا برای معرفی جریان و تفکر غدیر بهره مند شوند واسلام محمدی را به دنیا معرفی کنند.

ایشان تاکید کردند: طلاب و روحانیون باید شبهه افکنی اعتقادی را که عمده آن نسبت به جایگاه امامت و ولایت و رهبری است را پاسخ دهند تا خدای ناخواسته انحرافی پیش نیاید.

منبع: خبرگزاری رسمی حوزه

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (775)
کد خبر: 5346
  • طلاب برای معرفی غدیر ازفرصت فضای مجازی استفاده کنند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 72732                              ديروز: 1                              امروز: 542

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.