22

خیز بهاییت جهت تضعیف مراسم اربعین

خیز بهاییت جهت تضعیف مراسم اربعین
بار دیگر شبکه سلطنتی انگلیس با همکاری تشکیلات بهاییت سعی در تضعیف و تخریب مراسم اربعین حسینی را با انتشار اخباری کذب و ترویج شایعاتی در دستور کار خود قرار داده است.
اسلام ستیزی و اسلام هراسی یکی از مهمترین برنامه ها در رسانه های معاند بوده و همواره با پرداختن به مسائلی حاشیه ای و تبلیغات سوء از موضوعی سعی در ارتباط دادن به جریانی مهم و مرتبط با مذهب و دین و مقدسات اسلامی دارند.


این بار هم فرقه ضاله بهاییت با همکاری رسانه همسو و حامی خود بی بی سی فارسی پروژه ای را در خصوص کم رنگ نشان دادن بزرگترین راهپیمایی جهان در دستور کار خود قرار داده اند و تلاش دارند این مراسم معنوی بزرگ در میان مسلمانان را با ربط دادن موضوعاتی بی ربط و حاشیه ای تغییر و به سبک خود موضوع را هدایت نمایند.

هر چند این اولین باری نبوده که دشمنان اسلام در لباس فرقه ای و رسانه ای به این مهم پرداخته اند، اما ضرورت بصیرت افزایی در میان آماج حملات دشمنان اسلام و تلاش در مسیر انحراف دادن اعتقادات مسلمین و جامعه اسلامی به سمت و سویی دیگر می تواند یادآور همان افرادی باشد که در حوادث سال 88 و در روز عاشورای حسینی به مقدسات اسلامی توهین نموده و روحیه اصلی خود را که در قالب  آزادی به آن می پرداختند نمایان ساخته و امید دارند بار دیگر با ایجاد فضایی غبارآلود راه را برای ماهیگیری خود  فراهم نمایند.

پر واضح است که فرقه هایی مانند بهاییت با ایجاد شبهات و کم رنگ نمودن اعتقادات مسلمین و عوام جامعه بهترین سود را در جذب افراد به تشکیلات خود می برند و در این زمینه نیاز به شفاف سازی مسئولین محترم، جامعه روحانیت و اساتید حوزه و دانشگاه بیش از پیش به چشم می آید.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (496)
کد خبر: 5439
  • خیز بهاییت جهت تضعیف مراسم اربعین

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76514                              ديروز: 3916                              امروز: 2249

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.