27

پیشرفت 40درصدی پروژه خانه عالم شوسف

پیشرفت 40درصدی پروژه خانه عالم شوسف

حسن مودی مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شوسف از پیشرفت 40درصدی احداث خانه عالم درشوسف خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حسن مودی، مسئول نمایندگی تبلیغات اسلامی شوسف از پیشرفت 40درصدی احداث خانه عالم درشوسف خبرداد.

مودی بااشاره اهمیت دادن به مکانهای فرهنگی و مذهبی گفت: ساخت و ساز و احداث مکانهای فرهنگی و مذهبی از برکات انقلاب اسلامی است.

وی ادامه داد: برخی از روستاهای شوسف از نداشتن مسجد و استقرار یک خانه عالم رنج می‌برند که امید است در سال ۹۶ مردم با یک عزم ملی به اینگونه مسائل توجه جدی داشته باشند.

مودی در ادامه به نقش و جایگاه مسجد و خانه‌های عالم و ساخت و ساز آن در جامعه اسلامی مطالبی بیان کرد و گفت: ساخت خانه‌های عالم تحول مهمی در امور فرهنگی و مذهبی روستاها ایجاد کرده است و توسعه آن در مناطق مختلف روستایی و ماندگاری روحانیون سبب غنای چهره دینی و تربیت اسلامی در روستاها شده است.

وی با تأکید بر ایجاد و توسعه خانه‌های عالم روستایی به‌عنوان یکی از محورها و مکان‌های مهم توسعه فرهنگی و اجتماعی روستاها افزود: برای تقویت بنیه معنوی مردم به‌ویژه جوانان باید به برنامه‌ها و امکانات فرهنگی از قبیل ساخت خانه عالم و حضور روحانی به منظور تبلیغ معارف اسلامی در روستا‌ها بیشتر توجه کرد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (171)
کد خبر: 5471
  • پیشرفت 40درصدی پروژه خانه عالم شوسف

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58664                              ديروز: 1756                              امروز: 538

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.