08

نشست هیئات مذهبی شهر نهبندان در خصوص فعالیتهای هیئات مذهبی

نشست هیئات مذهبی شهر نهبندان در خصوص فعالیتهای هیئات مذهبی

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان گفت: به منظور برنامه ریزی فعالیتهای هیئات مذهبی، اولین نشست مسئولین هیئات مذهبی شهر نهبندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسینی، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان گفت: به منظور برنامه ریزی فعالیت های هیئات مذهبی، اولین نشست مسئولین هیئات مذهبی شهر نهبندان برگزار شد.

در این نشست حجت‌الاسلام حسینی با بیان نکاتی در خصوص اهمیت و جایگاه محرم و ضرورت بهره برداری هرچه بیشتر از این ایام با ارزش از هیئت های مذهبی خواست تا در تبیین فرهنگ عاشورا و اهداف نهضت ابا عبدالله الحسین (ع) و برقراری نظم و امنیت در مراسم عزاداری و حفظ آرامش مردم در ساعات نامتعارف شبانه روز کوشا باشند.

مسعود لالئه، کارشناس امور فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نهبندان نیز ضمن خیر مقدم به مسئولین هیئات مذهبی گفت: تجمع هیئات مذهبی در روز تاسوعا در محل مسجد ابوالفضل«ع» و همچنین تجمع آنها در روز عاشورا در محل حسینیه عاشورا نمونه بارزی از اتحاد و همدلی هیئات مذهبی است.

در پایان این مراسم هشت هیئت مذهبی شهر نهبندان برنامه زمانبندی خود را به مسئول محترم شورای هیئات مذهبی ارائه کردند و مقرر شد مسئول این شورا با همکاری کارشناس امور فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نهبندان نسبت به تدوین و تنظیم نهایی برنامه زمانبندی حرکات هیئات مذهبی اقدام کنند.سید محمد مهدی رسولی، مسئول شورای هیئات مذهبی شهرستان نهبندان ضمن تقدیر و تشکر از هیئات مذهبی همکاری آنها را در برگزاری مراسم عزاداری محرم سال گذشته خوب ارزیابی کرد و از هیئات مذهبی خواست تا همانند سال گذشته با اعلام برنامه های خود به شورای هیئات مذهبی، در برگزاری هر چه بهتر مراسم سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین«ع» آن شورا را یاری کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (156)
کد خبر: 5479
  • نشست هیئات مذهبی شهر نهبندان در خصوص فعالیتهای هیئات مذهبی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

اين ماه: 138544                              ديروز: 4784                              امروز: 1772

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2018) محفوظ می باشد.