01

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد
«محسن مشرفی» با حضور رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد.

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی  در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی اظهار داشت: در حال حاضر چهار مدرسه رسمی برادران اهل سنت در خراسان جنوبی وجود دارد.

حجت الاسلام مجید جابری از تحصیل ۱۰۰ طلبه در این مدارس خبر داد و گفت: این طلبه ها تحت پوشش برنامه ها و خدمات دفتر ولی فقیه در امور اهل سنت هستند.

وی همچنین به فعالیت ۱۷۰ مسجد اهل سنت در استان اشاره کرد و افزود:  در حال حاضر ۱۸۰ امام جماعت از خدمات دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت بهره مند می شوند.

مسئول سابق دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین دو امام جمعه اهل سنت در استان حکم داشته و هر هفته نماز جمعه برگزار می کنند.

 مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار داشت: با وجود مرز مشترک با کشور افغانستان و مکر و حیله دشمنان در حال حاضر احترام متقابل و پیوند مسالمت آمیز بین جامعه شیعه و سنی استان وجود دارد.

حجت الاسلام محسن مشرفی  با بیان اینکه دشمن در آنچه طرح و نقشه داشته دریغ نکرده است، بیان داشت: اما آنچه دشمن از این نقشه ها درو کرده وحدت و همبستگی بیشتر بین مردم بوده است.

وی اضافه کرد: بعد از این نیز به برکت نظام و بصیرت علمای دین نخواهد توانست حرکتی علیه کشور انجام دهد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (341)
کد خبر: 5629
  • مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درامور اهل سنت خراسان جنوبی معرفی شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58727                              ديروز: 1756                              امروز: 601

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.