06

بیش از ۴۰۰ برنامه در هفته پدافندغیرعامل در استان خراسان جنوبي اجرا خواهد شد

بیش از ۴۰۰ برنامه در هفته پدافندغیرعامل در استان خراسان جنوبي اجرا خواهد شد

مدیر کل پدافندغیرعامل استانداري خراسان جنوبي که در ديدار با نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان بيرجند ، سخن مي گفت با بيان مطلب فوق افزود: در هفته پدافندغيرعامل سالجاري در استان خراسان جنوبي با همت دستگاه هاي اجرايي بيش از ۴۰۰ برنامه شامل رزمايش؛ همايش، دوره آموزشي و ... در سطح استان اجرايي خواهد شد.

 

به گزارش اداره کل پدافندغیرعامل استانداری خراسان جنوبي ، مشير الحق عابدي با بيان اينکه در اين جلسه رابطين كميته هاي پدافندغيرعامل درمحضر نماينده ولي فقيه حضور يافته اند تصريح كرد: طي يكسال گذشته، اقدامات قابل قبولي در اين بخش انجام گرفته است كه جاي تقدير و تشكر دارد.

 

وی، با اشاره به نامگذاری روز هشتم آبان ماه به عنوان روز پدافندغيرعامل که مصادف با سالروز دستور تشکيل سازمان پدافندغيرعامل كشور توسط مقام معظم رهبري است، ادامه داد: امسال از ششم لغايت دوازدهم آبان ماه به عنوان ايام هفته پدافندغيرعامل نامگذاري شده است.

 

عابدی، با بیان اينکه  پدافندغيرعامل در اصل همان پيشگيري پيش از وقوع حادثه است افزود: در صورت رعايت اصول پدافندي هيچ گاه کشور به مرز بحران و اضطرار نخواهد رسيد چرا كه ما از قبل با پيش بيني همه تهديدات، راه را بر وقوع هر گونه خطري بسته ايم.

 

مدیر کل پدافندعامل استانداری، با تاکيد بر اينكه هدف از برگزاري اين برنامه گسترش فرهنگ پدافندغيرعامل در سطح جامعه است تصريح كرد: در صورتي كه ما قواعد كاري خود در بخش پدافندغيرعامل را بر مبناي تهديدات مردم محور پيش ببريم، قطعا نتيجه بهتري حاصل خواهد شد.

 

وی در پایان سخنان خود، پدافندغيرعامل را عامل مصونيت کل جامعه دانست و اظهار داشت: در صورت اينکه اين اصل مهم بنابر فرمابيش مقام معظم رهبري به يك اصل هميشگي تبديل شود، قطعا ما در آينده با تهديدات و به تبع آن آسيب پذيري كمتري مواجه خواهيم بود. 

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (230)
کد خبر: 5645
  • بیش از ۴۰۰ برنامه در هفته پدافندغیرعامل در استان خراسان جنوبي اجرا خواهد شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58935                              ديروز: 1756                              امروز: 809

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.