06

برگزاری شش کارگاه تخصصی پیشگیری از اعتیاد در شش ماهه نخست سال 96

برگزاری شش کارگاه تخصصی پیشگیری از اعتیاد در شش ماهه نخست سال 96

شش کارگاه تخصصی پیشگیری از اعتیاد ویژه اقشار تاثیر گذار در شش ماهه نخست امسال در اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، سید محمد فیض آبادی، کارشناس روابط عمومی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در هفتمین جلسه کمیته فرهنگی پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، گفت: با توجه به وظیفه ذاتی سازمان مبنی بر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی، این اداره کل در شش ماهه نخست سال اقدام به برگزاری 6 کارگاه تخصصی پیشگیری از اعتیاد در شهرستانهای درمیان، بیرجند، فردوس، بشرویه، سربیشه و طبس کرده است و پیگیر برگزاری این کارگاهها در دیگر شهرستانهای استان نیز است.

فیض ابادی افزود: هدف اصلی از برگزاری این کارگاه، دانش‌افزایی افراد تاثیر گذار فرهنگی و فعالیت این گروه به‌عنوان فعال کاهش آسیب در منطقه است.

کارشناس روابط عمومی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: در این کارگاهها از مخاطبین خواسته می‌شود ضمن بالا بردن و افزایش سطح آگاهی ها و اطلاعات خود در خصوص روند، هر لحظه در خصوص برخورد با این معضل آمادگی و توانایی مدیریت صحیح را داشته باشند.

نماینده اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در کمیته فرهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر استان بیان کرد: باتوجه به اینکه امروز اعتیاد به مواد مخدر از مهم ترین آسیب های اجتماعی است که جوامع با آن درگیر هستند برگزاری کارگاههای آموزشی باهدف ارتقاء سطح آگاهی و آموزش در زمینه شناخت آسیب های مصرف مواد مخدر و همچنین استفاده از ظرفیت افراد تاثیر گذار می تواند به پیشگیری از ابتلای به این بلای خانمان سوز کمک نماید.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (284)
کد خبر: 5647
  • برگزاری شش کارگاه تخصصی پیشگیری از اعتیاد در شش ماهه نخست سال 96

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 96589                              ديروز: 4025                              امروز: 1747

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.