09

جلسه پدافند غیر عامل در مسجد فاطمه الزهرا (س) حاجی آباد زیرکوه

جلسه پدافند غیر عامل در مسجد فاطمه الزهرا (س) حاجی آباد زیرکوه

روحانی و امام جماعت مسجد فاطمه الزهرا(س) حاجی آباد زیرکوه از برگزاری جلسه پدافند غیر عامل در مسجد فاطمه الزهرا (س) حاجی آباد زیرکوه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی روحانی و امام جماعت مسجد فاطمه الزهرا(س) حاجی آباد زیرکوه از برگزاری جلسه پدافند غیر عامل در مسجد فاطمه الزهرا (س) حاجی آباد زیرکوه خبر داد.

حجت‌الاسلام اسماعیلی گفت: تنها راه مقابله با تهدیدها این است که وضعیت داخلی به گونه ای ساماندهی شود که دشمن از پیروزی خود مطمئن نباشد و زمینه را برای ماجراجویی فراهم نبیند و ندانستن اینکه دشمن چه در سر دارد و چه می خواهد بکند، غفلتی است که ممکن است ما را از امکان برخورد و امکان دفاع محروم کند.

حجت‌الاسلام اسماعیلی ضمن بیان مطللبی در خصوص اهمیت پدافند غیرعامل به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مورد پدافند غیرعامل اشاره و ‌گفت: شعار هفته پدافند غیرعامل مصونیت بخشی با عزم ملی و مدیریت جهادی است.

روحانی مسجد فاطمه الزهرا (س) حاجی آباد زیرکوه تصریح کرد: امروز درس پیغمبر اسلام بر امتش و برای همه بشریت درس عالم، تمدن، قوی شدن، درس اخلاق و کرامت، درس رحمت، درس جهاد و عزت و درس مقاومت است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (283)
کد خبر: 5662
  • جلسه پدافند غیر عامل در مسجد فاطمه الزهرا (س) حاجی آباد زیرکوه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 60156                              ديروز: 2110                              امروز: 1761

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.