12

13 آبان یادآور حوادث بزرگ در تاریخ ایران اسلامی است

13 آبان یادآور حوادث بزرگ در تاریخ ایران اسلامی است

حجت‌الاسلام حسن صفری گفت: 13 آبان یادآور حوادث بزرگ در تاریخ مملکت ایران اسلامی است که هیچگاه از ذهن مردم پاک نخواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسن صفری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه و مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه در نشست هماهنگی مراسم بزرگداشت 13 آبان ضمن اشاره به فرا رسیدن یوم الله سیزده آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: این روز فرصت بسیار مهم و خوبی برای بیان و تشریح اهداف شوم استکبار جهانی و دشمنان اسلام و انقلاب برای جوانان و نوجوانان است.

حجت‌الاسلام صفری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه افزود: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بدست جوانان و دانشجویان پیرو خط امام (ره) و گروگان گرفتن جاسوسان امریکایی، یک رویداد سیاسی که فقط سفارتخانه آمریکا در ایران تسخیر و تعطیل شود نبود.

وی اظهار داشت: این حادثه یک تحول عمیق و عظیم بین المللی بود که ماهیت و هیمنه پوشالی و تو خالی استکبار جهانی را برای همه کشورها بر ملا ساخت.

حجت‌الاسلام صفری، 13 آبان را یکی از آرمان های اساسی انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد و یاداور شد: باید این حرکت و اقدام شجاعانه برای نسل جوان بازگو شود تا جوانان در مقابل تهدیدات دشمن هوشیار و آگاه باشند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه خاطر نشان کرد: جوانان بدانند که امریکا هرگز دست از دشمنی با ملت ایران برنخواهد داشت و ارتباط با آمریکا خطرات و گرفتاری های زیادی برای نظام اسلامی ما در پی خواهد داشت.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (151)
کد خبر: 5668
  • 13 آبان یادآور حوادث بزرگ در تاریخ ایران اسلامی است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 75251                              ديروز: 1620                              امروز: 1807

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.