13

پدافند غیرعامل، یکی از ضروریات جامعه اسلامی است

پدافند غیرعامل، یکی از ضروریات جامعه اسلامی است

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین گفت: پدافند غیرعامل یکی از از ضروریات و نیازهای جامعه اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام احمد علیپور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین ضمن گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل، گفت: پدافند غیر عامل یکی از ضروریات و نیازهای جامعه اسلامی است و در این پدافند تمام نهادها و نیروها و سازمان ها حتی مردم عادی نقش موثری را می توانند ایفا نمایند.

وی، اظهار داشت: یکی از نیازهای ضروری نظام مقدس جمهوری اسلامی، توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد پدافند غیر عامل است که باید نسبت به این موضوع هوشیار بوده و به اجرایی کردن سطح جامعه و گفتمان سازی کردن بین مردم اقدامت لازم انجام شود.

حجت‌الاسلام علیپور تصریح کرد: نکته با اهمیت در پدافند غیر عامل، گفتمان سازی در بین مردم است و ما باید تلاش کنیم، تا اطلاعات مردم را نسبت به پدافند غیر عامل و ضرورت آن برای هر جامعه و یا هر نظامی را بیان کنیم.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین خاطرنشان کرد: چند سالی است که بحث پدافند غیرعامل با هدف ایجاد تحرک و انگیزه در سازمان های اجرایی کشور و آگاه سازی و مشارکت مردم و مسئولین در تحقق این مهم برگزار می‌شود.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین حفظ سرمایه‌های ملی و منابع حیاتی را مستلزم توجه خاص و ویژه‌ به دفاع غیرعامل برشمرد و افزود: پدافند غیرعامل بستر مناسب توسعه‌ی پایدار است و در این راستا تمام نهادها، نیروها، سازمان‌ها، صنایع و حتی مردم عادی می‌توانند نقش موثری ایفا کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (210)
کد خبر: 5669
  • پدافند غیرعامل، یکی از ضروریات جامعه اسلامی است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58598                              ديروز: 1756                              امروز: 472

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.