27

۸۰ گفتمان دینی در سطح شهرستان بیرجند برگزار شد

۸۰ گفتمان دینی در سطح شهرستان بیرجند برگزار شد

کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بیرجند از برگزاری ۸۰ گفتمان دینی در سطح این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، مرتضی میر در کمیسیون هماهنگی، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بیرجند با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» اظهار داشت: مبارزه جدی با قاچاق کالا خود یکی از بسترهای مهم اقتصاد مقاومتی است که اهمیت توجه به مبارزه با قاچاق را دو چندان می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در همین راستا موضوع فرهنگ سازی در زمینه مبارزه با قاچاق کالا در دستور کار سازمان تبلیغات قرار گرفته است، بیان کرد: این امر در جلسات و همایش های مختلف سازمان همواره مورد تأکید بوده است.

کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بیرجند با اشاره به برگزاری دو کارگاه آموزشی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، بیان داشت: علاوه بر این آمادگی داریم تا با همکاری اتاق اصناف دوره های آموزشی در این زمینه برای اصناف شهرستان برگزار کنیم.

میر اضافه کرد: علاوه بر همه این ها در برگزاری گفتمان های دینی، کلاس های اوقاف فراغت و برنامه های تبلیغی سازمان به موضوع مبارزه با قاچاق کالا پرداخته شده است.

به گفته وی از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۸۰ گفتمان دینی در سطح شهرستان بیرجند برگزار شده است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (215)
کد خبر: 5750
  • ۸۰ گفتمان دینی در سطح شهرستان بیرجند برگزار شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 96784                              ديروز: 4025                              امروز: 1942

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.