15

گفتمان دینی با موضوع مبانی وحدت اسلامی در مدرسه ملاصدرای نهبندان

گفتمان دینی با موضوع مبانی وحدت اسلامی در مدرسه ملاصدرای نهبندان

مسعودلالئه کارشناس امور فرهنگی وتبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نهبندان گفت:به مناسبت هفته وحدت گفتمان دینی باموضوع مبانی وحدت اسلامی در دبیرستان فنی وحرفه ای ملاصدرای نهبندان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،مسعودلالئه کارشناس امور فرهنگی وتبلیغ اداره تبلیغات اسلامی نهبندان گفت:به مناسبت هفته وحدت گفتمان دینی باموضوع مبانی وحدت اسلامی در دبیرستان فنی وحرفه ای ملاصدرای نهبندان برگزارشد.

در این گفتمان دینی حجت‌الاسلام مطهری فر از روحانیون این شهرستان گفت: قران کریم به‌عنوان کتاب آسمانی ما مسلمانان به خوبی معنای وحدت و همدلی در آیات را مورد تاکید قرار داده است.

وی افزود: تلاش اصلی دشمن، از بین بردن وحدت در بین مسلمانان است و حضرت امام خمینی«ره» برای خنثی کردن توطئه دشمنان اسلام در از بین بردن اتحاد و یکدلی تلاش کردند تا با نامگذاری این هفته همزمان با میلاد پیامبر رحمت انسجام میان اهل تشیع و تسنن را پابرجا کند و در طول انقلاب اسلامی مردم انقلابی ایران وحدت و برادری خود را در همه شرایط‌ها و همه زمان‌ها حفظ و ثابت کرده‌اند.

حجت‌الاسلام مطهری فر ضمن تاکید بر حفظ وحدت و همدلی در بین مسلمان شکست داعش را در سوریه و عراق ناشی از وحدت مسلمین دانست.

وی مساله وحدت را یکی از مهمترین اصول اسلامی دانسته و خاطر نشان کرد:اگر در جهان اسلام وحدت را یک اصل مهم و اساسی بدانیم، میتوانیم مسائل جزئی را که دشمنان اسلام آنها را پر رنگ نشان میدهند حل و باعث خنثی نمودن توطئه دشمنان اسلام شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (223)
کد خبر: 5836
  • گفتمان دینی با موضوع مبانی وحدت اسلامی در مدرسه ملاصدرای نهبندان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 525880                              ديروز: 2948                              امروز: 1662

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2018) محفوظ می باشد.