12

اجرای 12 برنامه فرهنگی در هفته وحدت

اجرای 12 برنامه فرهنگی در هفته وحدت

حجت‌الاسلام حسینی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان گفت: طی هفته وحدت بیش از ۱۲عنوان ویژه برنامه فرهنگی با موضوع هفته وحدت در سطح شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،حجت‌الاسلام حسینی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان گفت: طی هفته وحدت ۱۲ عنوان ویژه برنامه فرهنگی با موضوع هفته وحدت در سطح شهرستان اجرا می‌شود. سرپرستاداره تبلیغات اسلامی نهبندان با اشاره به اهمیت موضوع وحدت در جوامع بشریبیان کرد: در شرایط سخت و دشوار فعلی که دین اسلام مورد هجوم و تخریب بدخواهان و گروهک های تکفیری قرار گرفته است بهترین ومهمترین راهکارهای عملی برای تحقق وحدت میان مسلمین به دور از شعارهای ذهنی،به منظور حل و فصل نزاع ها و مشکلات فعلی تمسک جستن به ولایت و اهل بیت(ع) است.

حجت‌الاسلام حسینی خاطر نشان کرد: هفته وحدت،یادگار پیر فرزانه انقلاب،حضرت امام خمینی(ره) است و پیام هفته وحدت این است که مسلمانان همه با هم برادرند و باید میراث نبوت را پاس بداریم.

وی اهم برنامه های هفته وحدت در نهبندان را اعزام ۱۰ نفر مولوی ومنتفذ اهل سنت به‌عنوان منادیان وحدت و مدافعان ولایت به مشهدمقدس،برگزاری مراسم محوری جشن وحدت در طبسین سفلی؛برگزاری مراسم محفل انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی در طبسین علیا، برگزاری جشن محوری میلاد پیامبر و امام جعفر صادق(ع) در مسجد ۱۴ معصوم نهبندان،اعزام منادیان وحدت به مناطق تلفیقی،برگزاری گفتمان های دینی با موضوع وحدت وانسجام اسلامی در سطح مدارس و دانشگاه های شهرستان،برگزاری جشن میلاد در شوسف و... را عنوان کرد و افزود: در همه مساجد و همه دستگاه های فرهنگی شهرستان برنامه ها خاص جامعه هدف خویش را برگزار خواهند کرد.

حجت‌الاسلام حسینی در پایان اذعان داشت: از درگاه پروردگار متعال مدد می طلبیم تا در شهرستان نهبندان الگوئی تمام عیار از خانواده ای متحد و یکپارچه متشکل از خواهران و برادران اهل سنت و تشیع را به نمایش بگذاریم واثرگذاری خدمت رسانی صادقانه را در راه سربلنمدی ملت ایران سرلوحه کار خودقرار دهیم.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (172)
کد خبر: 5837
  • اجرای 12 برنامه فرهنگی در هفته وحدت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76393                              ديروز: 3916                              امروز: 2128

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.