16

تنها راه حل مشکلات و رنجهای جهان اسلام،‌ تکیه بر وحدت است

تنها راه حل مشکلات و رنجهای جهان اسلام،‌ تکیه بر وحدت است

مولوی نهتانی امام جمعه اهل سنت حسن آباد زیرکوه گفت:تنها راه حل مشکلات و رنجهای جهان اسلام،‌تکیه بر وحدت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات استان خراسان جنوبی،مولوی حافظ مهدی نهتانی امام جمعه اهل سنت حسن آباد زیرکوه در مراسم معنوی محفل انس با قرآن کریم که به مناسبت هفته وحدت در روستای حسن آباد برگزار شد،ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این برنامه، به تبیین اهداف استکبار از تفرقه بین مسلمین پرداخت و اظهارداشت: تنها راه حل مشکلات و رنجهای جهان اسلام،‌تکیه بر وحدت است.

امام جمعه اهل سنت زیرکوه خاطرنشان کرد:جهان اسلام از جهل و‌تکفیر و افراط گری بیزار است و دشمن از این حربه علیه مسلمانان استفاده می‌کند.

مولوی نهتانی به نابودی گروهک تکفیری داعش اشاره و‌گفت: دشمن قصد داشت با اختلاف افکنی چهره واقعی اسلام را طور دیگری نشان دهد که خداوند آنها را رسوا نمود و نابود شدند.

وی در توصیف اعمال خشن این گروهک تروریستی، گفت: در حالی که پیامبر اسلام به جهادگران اسلام می‌گوید اسیر را نکشید کسی را که در مزرعه کار میکند و کودکان را آزار نرسانید می بینیم داعش خلبان اردنی را در قفس انداخته و زنده آتش زدند.

وی ادامه داد: با این کارها اروپایی ها چهره خوبی از اسلام نمی دیدند و متنفر شدند ولی وقتی این گروهک در فرانسه و آلمان هم جنایاتی به نمایش گذاشتند فهمیدند اینها جزو اسلام نیست بلکه آدم کشی،کار این وحشی صفتان است و خداوند آنها را رسوا نمود.

مولوی حافظ نهتانی بیان داشت: علما و خطبا باید بیش از پیش هشیار باشند چون دشمنان قرآن همیشه نقشه می کشند اما غربیها بدانند جا الحق و زهق الباطل به واقعیت خواهد پیوست.

مولوی نهتانی در بخش دیگری از سخنانش گفت: این محافل تیری بر قلب دشمنان ایران اسلامی است بنابراین باید قرآن را سرلوحه خود قرار دهیم تا سعادت دنیا و آخرت شامل حالمان شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (234)
کد خبر: 5840
  • تنها راه حل مشکلات و رنجهای جهان اسلام،‌ تکیه بر وحدت است
  • تنها راه حل مشکلات و رنجهای جهان اسلام،‌ تکیه بر وحدت است
  • تنها راه حل مشکلات و رنجهای جهان اسلام،‌ تکیه بر وحدت است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76345                              ديروز: 3916                              امروز: 2080

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.