16

همایش همدلی دانشجویان دختر فردوس

همایش همدلی دانشجویان دختر فردوس

همایش همدلی دانشجویان دختر همزمان با فرارسیدن روز دانشجو، با حضور حجت‌الاسلام بابایی، امام جمعه، حجت‌الاسلام قناعت، مسئول تبلیغات اسلامی و فرماندار در هتل عماد نظام فروس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، امام جمعه فردوس در این مراسم دو قشر تاثیرگزار در جامعه که سبب سازندگی می شوند را دانشجو و طلبه معرفی کرد و افزود: دانشگاه و حوزه دو مرکز تاثیرگزار در جامعه است و افرادی که از این دو مرکز فارغ التحصیل می شوند نیز بیشترین تاثیرگزاری در بین مردم را دارند.

حجت‌الاسلام محمدرضا بابایی تصریح کرد: شهرستان فردوس یک شهر فرهنگی و دانشگاهی است و این به نعمت وجود دانشجویان زیادی است که از اطراف و اکناف کشور در این شهر تحصیل می‌کنند.

وی به پیشرفت های ایران اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: با تلاش دانشمندان ایرانی امروز ایران اسلامی در ردیف 10 کشور پیشرفته جهان قرار دارد و ایران اسلامی که روزی با زیره، فرش و زعفران شناخته می شد امروز با علم، فرهنگ و هنر شناخته می‌شود.

حجت‌الاسلام بابایی با تبریک روز 16 آذر روز دانشجو، افزود: روز 16 آذر روز مقاومت، روز انقلاب و روز آگاهی دانشجویان است و صلاح و فساد یک جامعه نیز به دانشگاه مرتبط می‌شود.

شایان ذکر است: در این همایش برنامه های متنوعی توسط دانشجویان اجرا و همچنین سرود و برنامه طناب زنی توسط دانش آموزان دبستان دخترانه سماء اجرا شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (207)
کد خبر: 5841
  • همایش همدلی دانشجویان دختر فردوس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76403                              ديروز: 3916                              امروز: 2138

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.