18

برگزاری شب شعر ندای وحدت در روستای کرت آباد زیرکوه

برگزاری شب شعر ندای وحدت در روستای کرت آباد زیرکوه

حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی مسئول اداره تبلیغات زیرکوه از برگزاری شب شعر ندای وحدت در روستای کرت آباد زیرکوه با حضور پرشور برادران شیعه و اهل سنت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی مسئول اداره تبلیغات زیرکوه از برگزاری شب شعر ندای وحدت در روستای کرت آباد زیرکوه با حضور پرشور برادران شیعه و اهل سنت خبر داد.

در این مراسم ابتدا حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه طی سخنانی به تبیین اهمیت و ضرورت وحدت در جامعه اسلامی و بیان اهداف دشمنان از ایجاد اختلاف بین مسلمانان پرداخت.

وی با اشاره به آیه لقد جا کم رسول من انفسکم گفت آیه می فرماید رسولی از خودتان امد که بر او دشوار است آن چه شما را به مشقت می اندازد او را به مشقت می اندازد.یعنی درد شما در د اوست. 
وی افزود پیامبر با اختلاف مخالف بودند و‌اختلاف موجب ناراحتی پیامبر می شویم.
حجت‌الاسلام اسماعیلی در ادامه گفت: اختلافات دنیای اسلام از توطئه های دشمنان است و امروزه وقتی نگاه می‌کنیم می بینیم دشمن از طریق فضای مجازی، ماهواره و‌...سعی می‌کند تا ما مسلمانان را به جان هم بیندازد. 
وی تصریح کرد: آمریکا بیشترین بودجه و بهترین امکانات را برای تفرقه بین مسلمانان خرج می‌کند. 
قرآن کریم در آیه ۳۲ مائده می فرماید مَنْ قَتَلَ نَفْسًا بِغَیْرِ نَفْسٍ أَوْ فَسَادٍ فِی الْأَرْضِ فَکَأَنَّمَا قَتَلَ النَّاسَ جَمِیعًا چه جنگهایی بین مسلمانان به راه انداختند و افراد بی گناهی کشته شدند.
مسئول اداره تبلیغات زیرکوه گفت: امروزه قرآن جهت جلوگیری از اختلاف به ما راهکار می دهد و می فرماید: واعتصموا بحبل الله جمیعا و لاتفرقوا همگی به ریسمان الهی چنگ بزنید و اختلاف نداشته باشید.
وی در پایان گفت: امروزه دشمن تلاش می‌کند این آرامش را با شبهاتی که بین ما می اندازد از ما بگیرد که خود هوشیاری ما را می طلبد.
در ادامه مرتضی حسینی اسفاد، محمد جان درویشی، سید مهدی نبوی و ناد علی بخشی از شاعران شیعه و اهل سنت شهرستان به خواندن اشعارشان در زمینه وحدت پرداختند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (268)
کد خبر: 5885
  • برگزاری شب شعر ندای وحدت در روستای کرت آباد زیرکوه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 60049                              ديروز: 2955                              امروز: 514

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.