18

برگزاری گفتمان وحدت در خوابگاه غدیر شهر سربیشه

برگزاری گفتمان وحدت در خوابگاه غدیر شهر سربیشه

کارشناس فرهنگی و تبلیغ اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری گفتمان دینی با موضوع وحدت در محل خوابگاه دانش آموزی غدیر سربیشه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام علی احمدی کارشناس فرهنگی وتبلیغ اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری گفتمان دینی با موضوع مبانی وحدت در محل خوابگاه دانش آموزی کمیته امداد این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام علی احمدی کارشناس فرهنگی وتبلیغ اداره تبلیغات اسلامی گفت: شخصیت، کلام و رفتار پیامبر عظیم الشأن اسلام باید همواره به‌عنوان الگویی شایسته در زندگی همه مسلمانان نهادینه شود و مسلمانان حول مشترکات خود یعنی قرآن کتاب خدا، قبله واحد و در رأس همه آن ها وجود با برکت نبی مکرم اسلام (ص) همواره به ریسمان الهی چنگ زنند و از مسائل تفرقه انگیز دوری جویند تا دچار گمراهی نشوند.

حجت‌الاسلام احمدی افزود: با توجه به شرایط کنونی جهان که دشمنان اسلام اعتقادات و تفرقه افکنی در دنیای اسلام را نشانه رفته اند، وحدت و یکپارچگی مسلمانان بهترین و مؤثرترین عامل جهت خنثی کردن خدعه و نیرنگ دشمنان اسلام بوده و نقش عالمان دینی و نخبگان دنیای اسلام در بیداری ملت ها بسیار برجسته است.

وی حفظ وحدت در کنار اصل توحیدی را جزء اصول و پایه‌های اسلامی از ابتدا تا کنون عنوان کرد و اظهار داشت: بنیان‌های وحدت‌ گرایی در جامعه اسلامی بارها در قرآن ذکر شده و پیامبر عظیم ‌الشأن (ص) نیز در دوره‌ها و زمان‌های مختلف بر ترویج آن تأکید کرده است و در دوره معاصر نیز امام خمینی (ره) با پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر این اصل تأکید کرد و مقام معظم رهبری نیز به‌ عنوان ادامه دهنده راه آن بزرگواران وحدت را جزء مبانی رشد و پیشرفت نظام قرار داده است.

تعداد امتیازات: (1) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (241)
کد خبر: 5915
  • برگزاری گفتمان وحدت در خوابگاه غدیر شهر سربیشه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 59046                              ديروز: 1756                              امروز: 920

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.