30

برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه

برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه

جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه با هدف زیبا سازی شهر حاجی آباد با رویکرد فرهنگی و بادوام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات استان خراسان جنوبی، جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان و متولیان عرصه فرهنگی شهرستان،باهدف زیبا سازی شهر حاجی آباد با رویکرد فرهنگی و بادوام برگزار شد.

حجت‌الاسلام مرتضایی، امام جمعه زیرکوه در این جلسه خواستار گسترده شدن دایره این کارگروه شد و اظهارداشت: یکی از دغدغه های بسیار بزرگ مقام معظم رهبری بحث مسائل فرهنگی است.

وی خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در برهه ای از زمان بحث تهاجم فرهنگی و شبیخون فرهنگی را مطرج کردند و امروز نیز در این زمینه بحث آتش به اختیار را مطرح کردند و همه ما سرباز مقام معظم رهبری در این راه هستیم.
حجت‌الاسلام مرتضایی با بیان اینکه کارهای فرهنگی خوبی در شهرستان انجام شده است،گفت: آتش به اختیار یعنی یک کار فرهنگی خوب و تمیز و در این زمینه همه باید کمک کنند.

وی خواستار نصب تابلوهایی با مضامین فرهنگی در ورودی های شهر شد و بیان داشت:همه باید به شهرداری کمک کنیم تا ان شاء الله شهر حاجی آباد یک شهر مناسبتی شود.

امام جمعه زیرکوه گفت: امیدواریم جلسات فرهنگی به صورت تخصصی مداومت پیدا کند تا شاهد رشد و شکوفایی مسائل فرهنگی در سطح شهرستان باشیم.

حجت‌الاسلام صادقی، مدیر حوزه علمیه شهر حاجی آباد در این جلسه با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، کار فرهنگی را یک نوع عبادت دانست و خواستار توجه بیشتر و جدی تر همه مسئولان به مسائل فرهنگی شهرستان شد.

حجت‌الاسلام نظری، مدیر حوزه علمیه خواهران زیرکوه نیز با بیان اینکه کار انفرادی در عرصه فرهنگی، پاسخگو نیست، گفت: اگر قرار است کاری نهادینه و برجسته شود باید یک کار ستادی انجام گیرد و همه نهادها وارد صحنه شوند.کوچی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیز بیان کرد:در فضا سازی شهرستان آنچه مهم است این است که همه با هم با همراهی و همدلی وارد صحنه شویم تا خروجی بهتری داشته باشد.

گفتنی است؛ در این جلسه،‌حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی به‌عنوان دبیر کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه معرفی گردید.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (226)
کد خبر: 5968
  • برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان زیرکوه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 70663                              ديروز: 3935                              امروز: 196

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.