29

نشست کمیته قرآنی ستاد دهه فجر شهرستان بشرویه برگزار شد

نشست کمیته قرآنی ستاد دهه فجر شهرستان بشرویه برگزار شد

اولین نشست کمیته ی قرآنی ستاد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی درشهرستان بشرویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام رضا بهشتی فر، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه گفت: اولین نشست کمیته ی قرآنی ستاد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی به منظور تشریح برنامه های دهه فجرشهرستان بشرویه با حضور مسئولین موسسات وخانه های قرآن شهری وروستای در محل اداره تبلیغات اسلامی برگزارشد.

حجت‌الاسلام بهشتی فر اظهار کرد: این جلسه به منظور برنامه ریزی فعالیت های قرآنی دردهه مبارک فجرو هماهنگی دراجرای این برنامه های این جلسه با حضور اعضاء تشکیل شد.

حجت‌الاسلام بهشتی فرفعالیت های قرآنی پیش بینی شده تبلیغات اسلامی را در دهه مبارک فجر که برگزاری محافل قرآنی در سراسر شهرستان است را بیان و خواستار هماهنگی ادارات در ارسال برنامه های خود در ایام دهه فجر به تبلیغات اسلامی شد.

وی افزود: محافل انس با قرآن همه ساله با حضور قاریان مطرح بین المللی، کشوری و استانی برگزار می‌شود و انتظار می رود امسال هم به مانند سال های قبل مسئولین فرهنگی همکاری لازم را در این باره داشته باشند تا یک برنامه فاخر قرآنی را در سطح شهرستان بشرویه برگزار نماییم.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشرویه بیان کرد: انتظار می رود فعالیت های تبلیغاتی ازجمله نصب بنر و آماده سازی شهر با رویکرد قرآنی به شکل جدی تری دنبال شود و هر اداره و هر موسسه و خانه ی قرآن از فعالان قرآنی خود در مراسمی به نحو شایسته تقدیر و تجلیل کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (185)
کد خبر: 5970
  • نشست کمیته قرآنی ستاد دهه فجر شهرستان بشرویه برگزار شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 60171                              ديروز: 2955                              امروز: 636

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.