30

کنگره شعر اهل بیت(ع) در بیرجند برگزار می‌شود

کنگره شعر اهل بیت(ع) در بیرجند برگزار می‌شود

کنگره شعر اهل بیت(ع) اسفند ماه در بیرجند برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: کنگره شعر اهل بیت(ع) اسفند ماه با حضور شاعران شیعه و سنی در بیرجند برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی گفت: کنگر شعر اهل بیت(ع) اسفندماه در بیرجند برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه شعرای شیعه و سنی می‌توانند سروده‌های خود را به دبیرخانه کنگره ارسال کنند، اظهار کرد: این کنگره با هدف تقویت همگرایی و وحدت بین مذاهب موجود در خراسان‌جنوبی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام رضایی بیان کرد: حب اهل بیت(ع) در سروده‌های بزرگان شیعه و اهل سنت، جایگاه محبت، توسل و شفاعت اهل بیت(ع)، اهل بیت محور همدلی و اخوت اسلامی و اهل بیت و سبک زندگی اسلامی موضوعات اشعار این گنگره است.

وی ادامه داد: آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کنگره شعر اهل بیت(ع) ۲۶ بهمن ماه است و اختتامیه کنگره نیز ۱۶ اسفند ماه سال جاری است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از هر شاعر سه اثر پذیرفته می‌شود، گفت: شعر باید تولیدی بوده و بیش از این در جایی ارسال و یا به چاپ نرسیده باشد.

حجت‌الاسلام رضاییاظهار کرد: برای اختتامیه کنگره از اساتید برجسته شعر و ادب فارسی و چهره‌های شناخته شده در حوزه تقریب مذاهب دعوت خواهد شد.

وی یادآور شد: علاقمندان به شرکت در کنگره می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه کنگره واقع در تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی و در شهرستان‌ها به ادارات شهرستان ارسال کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (184)
کد خبر: 5972
  • کنگره شعر اهل بیت(ع) در بیرجند برگزار می‌شود

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76417                              ديروز: 3916                              امروز: 2152

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.