30

حل مشکلات مردم در دستور کار قرار گیرد

حل مشکلات مردم در دستور کار قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

حل مشکلات مردم در دستور کار قرار گیرد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر رفع مشکلات مردم گفت: فرصت خدمت به مردم با برطرف کردن مشکلات مردم محقق می‌شود.

به گزارشروابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار داشت: فرصت‌ها نمی‌ماند و باید با بهره‌گیری از این فرصت‌ها تلاش کنیم تا گرهی از مشکلات مردم باز شود.

وی با اشاره به مردم طبس بیان کرد: زندگی با صداقت مردم طبس قبل از زلزله مثال زدنی بود و از لحاظ صداقت، امانت و خلوص نیت مردمان بی نظیر بودند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه زلزله تنها زمین را متزلزل نمی‌کند، بلکه آسیب فرهنگی هم می‌زند، افزود: طبس قبل از زلزله شهرت به این داشت که حتی یک پرونده قضایی نداشته و مردم اسلامی ایرانی زندگی می‌کردند.

عبادی افزود: اینکه شهردار طبس که اصالتا یزدی بوده و تاریخ می‌داند امر مفیدی بوده و مردم یزد هم مردمی جدی، اهل کار و عمل هستند و مسئولان چه کار خوبی کردند که شهردار یزدی انتخاب کردند.

وی با اشاره به حدیثی از امام علی(ع) افزود: این پست‌ها و مسئولیت‌ها هیچ ارزشی ندارد مگر حقی را به صاحب حق برساند و یادست ظالمی را از دست مظلومی کوتاه کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم مشکلات زیادی دارند و در جهت رفع مشکلات آنها باید سعی و تلاش کنیم چرا که آنچه می‌ماند خدمت به خلق خدا است و وقتی دل محرومی را شاد کنید از خانه کعبه مهم تر است.

عبادی افزود: در هر پست و مقام هستید باید در جهت و اهداف خدایی کار کنید و هدف شما خدا باشد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (155)
کد خبر: 5977
  • حل مشکلات مردم در دستور کار قرار گیرد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 75200                              ديروز: 1620                              امروز: 1756

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.