20

تحقق شعار سال رسالت عموم است

تحقق شعار سال رسالت عموم است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه حمایت از شعار سال وظیفه و رسالتی برای همگان است، گفت: باید برای تحقق این مهم، خرید کالای ایرانی فرهنگ سازی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی بیان کرد: مقام معظم رهبری طی چند سال گذشته در نامگذاری سال توجه ویژه ای به اقتصاد مقاومتی داشتند.

وی بیان کرد: مباحث اقتصاد مقاومتی از سال ۱۳۸۰ وارد نامگذاری سال شد و مقام معظم رهبری شعار سال را به گونه ای انتخاب می کردند که ارتباط مستقیمی با معیشت و استقلال مردم داشت.

حجت‌الاسلام رضایی با اشاره به نامگذاری سال جاری مبنی بر «حمایت از کالای ایرانی» بیان کرد: در شعار امسال، رهبر فرزانه انقلاب با صراحت و به طور مستقیم مردم را پای کار آوردند.

وی ادامه داد: به طور یقین مردم فهیم ایران اسلامی با فرهنگ سازی خرید کالای ایرانی این پیام رهبری را اجرایی و عملیاتی خواهند کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه امید است به زودی شاهد شکوفایی اقتصادی در ایران باشیم، گفت: فرهنگ سازی درست لازم رسیدن به این موفقیت بوده و تنها با شعار کاری از پیش نمی رود.

وی بیان کرد: تمامی دستگاه ها، مسئولان و مردم باید به معنای واقعی وارد میدان عملی شده و هر کدام نیز از خودمان شروع کنیم.

حجت‌الاسلام رضایی بیان کرد: باید ناظرانی بر این امر نظارت کرده و با آن دسته از دستگاه هایی که رعایت نکردند، به نحو جد برخود شود.
وی با بیان اینکه حمایت از شعار سال وظیفه و رسالتی برای همگان است، افزود: بنابراین باید تمامی اقشار جامعه اعم از دولتی و خصوصی در این راستا گام بردارند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (85)
کد خبر: 6032
  • تحقق شعار سال رسالت عموم است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58568                              ديروز: 3668                              امروز: 1067

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.