26

مولوي سيد محمد حسيني: هدف استکبار جهانی از بین بردن انقلاب اسلامی است

مولوي سيد محمد حسيني: هدف استکبار جهانی از بین بردن انقلاب اسلامی است

مولوي سيد محمد حسيني گفت: هدف استکبار جهانی از بین بردن انقلاب اسلامی است و اگر آن ها در سوریه و عراق می جنگند برای این است که می خواهند پایگاه هایی برای نابودی نظام اسلامی داشته باشند از این رو باید مسلمانان هوشیار باشند.

به گزارش روابط عمومي تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، مولوی سیدمحمد حسینی، در همایش «رسول رحمت» و نشست مشترک علما و روحانیان تشیع و تسنن خراسان جنوبی اظهار داشت: پیامبراکرم(ص) در زمان خود برای نجات بشر رنج های بسیاری را تحمل کرد تا بشر از جهل و نادانی نجات یابند.

وی گفت: پیامبراکرم(ص) برای امت خود رحیم و دلسوز بودند و ما مسلمانان در کنار هم باید با وحدت زندگی کنیم و از ایجاد تفرقه پرهیز شود.

عالم اهل سنت طبس مسینا افزود: دشمنان برای اینکه مسلمانان روز به روز به اهداف خود نرسند و اسلام در جهان گسترش پیدا نکند جنگ را به کشورهای اسلامی کشاندند.

مولوی حسینی تصریح کرد: دشمنان چهره اسلام را خشن نشان می دهند تا دیگران و اروپاییان به اسلام گرایش پیدا نکنند و برای اینکه منافع مسلمانان را غارت کنند در کشورهای اسلامی جنگ انجام می دهند.

وی ادامه داد: هدف استکبار جهانی از بین بردن انقلاب اسلامی است و اگر آن ها در سوریه و عراق می جنگند برای این است که می خواهند پایگاه هایی برای نابودی نظام اسلامی داشته باشند از این رو باید مسلمانان هوشیار باشند.

ايشان با بیان اینکه استکبارجهانی در تمام کشورهای اسلامی دخالت می کند، خاطرنشان کرد: امروز مسلمانان خواهان تفرقه نیستند و هرگاه جنایت ببینند قیام می کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (91)
کد خبر: 6036
  • مولوي سيد محمد حسيني: هدف استکبار جهانی از بین بردن انقلاب اسلامی است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58679                              ديروز: 3668                              امروز: 1178

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.