02

امام جمعه شوسف سالروز تاسیس سازمان تبلیغات را تبریک گفت

امام جمعه شوسف سالروز تاسیس سازمان تبلیغات را تبریک گفت

امام جمعه گفت این مجموعه ای که امروز به‌عنوان سازمان تبلیغات اسلامی گردِ هم آمده اند، بالاترین و مهمترین و منسجم ترین مجموعه ای هست که در طول تاریخ تبلیغاتمان داشته ایم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛حجت‌الاسلام نوری امام جمعه شوسف گفت:سازمان تبلیغات از مهمترین پایگاهیی فرهنگی است که می تواندچهره ی نورانی اسلام را برای جهانیان روشن نمایید که اگر این چهره با آن جمال جمیل که قرآن و سنت در همه ی ابعاد به آن دعوت کرده اند، از زیر نقاب مخالفان اسلام و کج فهمی های دوستان خودنمایی نماید، اسلام جهانگیر خواهد شد.

حجت‌الاسلام نوری: تبلیغات را به معنای مجموعه ی اعمال گفتاری، نوشتاری، رفتاری و تصویری است که به منظور نفوذ و تأثیر گذاری در شخصیت، افکار، عقاید و احساسات مخاطبان سازماندهی می‌شود و برای جهت بخشیدن به آنان در راستای هدف و مقصدی مشخص، هویت پیدا می‌کندبیان کرد.

امام جمعه شوسف تصریح کرد:تبلیغ را نمی توان از تاریخ حیات انسان تفکیک کرد. تبلیغات با نقطه ی آغازین خلقت انسان و هبوط آدم بر زمین پیوند دارد، چرا که انسان از یک سو، دارای فکر و اعتقاد است و از سوی دیگر، مصالح حیاتی ویژه ای دارد که این دو، اشکال گوناگون شخصیت مادی و معنوی او را تشکیل می دهند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (98)
کد خبر: 6130
  • امام جمعه شوسف سالروز تاسیس سازمان تبلیغات را تبریک گفت

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71665                              ديروز: 2485                              امروز: 3519

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.