20

فعالیت ۴۲ پایگاه وقات فراغت در شهرستان بیرجند

فعالیت ۴۲ پایگاه وقات فراغت در شهرستان بیرجند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند است برگزاری ۴۲ پایگاه اوقات فراغت در قالب بوستان های معرفت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام ابوالقاسم لطفی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند گفت: ۴۲ پایگاه اوقات فراغت در روستاها و حاشیه شهر شهر بیرجند برگزار خواهد شد.

وی گفت: این دوره با حضور دکتر رضا حسنی صفت از پزشکان متخصص در عرصه مواد مخدر و با حضور ۸۰ نفر از افراد محله مسجد اباصالح (عج) برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بیرجند گفت: این کلاس ها شامل کلاس های احکام، تاریخ اسلام، قصه های قرآنی و سیره اهل بیت برای کودکان و نوجوانان در قالب پایگاههای بوستان معرفت برگزار خواهد شد و این کلاس ها در روستاها توسط روستاها روحانیون مستقر برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام لطفی تصریح کرد: لازم به ذکر است در کنار این پایگاه های اوقات فراغت، کلاس های متنوع قرآنی در قلب کلاسهای روخوانی، روانخوانی، حفظ و مفاهیم قرآن توسط ۸ موسسه قرآنی و چهل خانه قرآن روستایی و شهری که بیش از ۱۰۰ کلاس قرآنی است، برگزار می‌شود.

وی افزود: در این دوره ها به منظور تشویق دانش آموزان جوایز متنوع و ارزشمندی به دانش آموزان اهدا می‌شود و از برنامه های رفاهی و تفریحی پایگاه ها نیز حمایت خواهد شد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (113)
کد خبر: 6182
  • فعالیت ۴۲ پایگاه وقات فراغت در شهرستان بیرجند

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 96658                              ديروز: 4025                              امروز: 1816

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.