18

تشکیل ۲ هسته فرهنگی و ۷ بوستان معرفت در زیرکوه

تشکیل ۲ هسته فرهنگی و ۷ بوستان معرفت در زیرکوه

مسئول تبلیغات اسلامی شهرستان زیرکوه از برگزاری کلاسها در پایگاههای اوقات فراغت این شهرستان خبرداد و گفت:دوهسته فرهنگی و 7 بوستان معرفت در زیرکوه تشکیل شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی،اظهارداشت: به منظور غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان دو هسته فرهنگی جوان و ۷ بوستان معرفت در شهرستان زیرکوه تشکیل و فعال شده است.

مسئول تبلیغات اسلامی زیرکوه تصریح کرد: هسته های فرهنگی در حاجی آباد و آبیز و بوستانهای معرفت نیز در شاهرخت زهان، شیرگ، کوی امیرالمومنین (ع) حاجی آباد، افین، گزخت و کلاته مزار فعال هستند.

اسماعیلی با اشاره به اینکه یکی از برنامه های تابستانی سازمان تبلیغات اسلامی، ساماندهی جوانان و نوجوانان در هسته های فرهنگی جوان و بوستان های معرفت است، ادامه داد: میانگین سنی شرکت کنندگان در هسته های فرهنگی جوان ۱۵ تا ۲۵ سال و در بوستان معرفت ۷ تا ۱۵ سال بوده و متوسط جمعیت شرکت کننده در هر یک از بوستان ها و هسته های فرهنگی نیز ۳۰ نفر خواهد بود.

حجت‌الاسلام اسماعیلی خاطرنشان کرد: محتوای طرح فرهنگی، دینی، آموزشی، اردویی و تفریحی در راستای غنی سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان است و تلاش داریم از تمامی ظرفیت های خود خصوصا شبکه مبلغین در راستای هرچه بهتر برگزار شدن این طرح، بهره گیریم.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با بیان اینکه برنامه های شاخص و فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی در دو قالب هسته فرهنگی برای جوانان و بوستان معرفت برگزار می‌شودیادآور شد: با توجه به اهمیت اوقات فراغت، سازمان تبلیغات اسلامی از سال ۸۴ طرحی با عنوان هسته های فرهنگی جوان و بوستان های معرفت در کشور ایجاد کرد که یکی از مهمترین اهداف آن شکوفا شدن استعدادها و شناسایی توانایی های بالقوه نوجوانان و جوانان بوده و با توجه به استقبالی که تاکنون از این طرح شده، مورد استمرار نیز واقع شده است.

وی در پایان از همکاری موسسات و خانه های قرانی در طرح اوقات فراغت با اداره تبلیغات اسلامی خبر داد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (86)
کد خبر: 6183
  • تشکیل ۲ هسته فرهنگی و ۷ بوستان معرفت در زیرکوه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 70639                              ديروز: 3935                              امروز: 172

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.