18

برگزاری ۴۰گفتمان دینی با موضوع مواد مخدر در شهرستان نهبندان

برگزاری ۴۰گفتمان دینی با موضوع مواد مخدر در شهرستان نهبندان

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان همزمان با هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر تعداد 40 گفتمان دینی با موضوع آسیب های اجتماعی مواد مخدر در شهرستان نهبندان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیعغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسینی،رپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان همزمان با هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر تعداد ۴۰ گفتمان دینی با موضوع آسیب های اجتماعی مواد مخدر در شهرستان نهبندان برگزار شد.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی نهبندان با بیان اینکه معتادین و افرادی که اعتیاد گریبان آنها را گرفته است عضوی از این جامعه هستند که به بیماری اعتیاد گرفتار شده اند.

حجت‌الاسلام حسینی با تاکید بر اینکه اعتیاد یک نوع بیماری است خاطر نشان کرد:با هر قدمی که در راستای کمک به معتادین به منظور ترک اعتیاد برداشته می‌شود از معضلات اجتماعی کاسته می‌ شود.

وی با اشاره به اهمیت توجه به امر پیشگیری از اعتیاد در جوانان خاطر نشان کرد:پیشگیری از اعتیاد مهمتر از درمان اعتیاد است چرا که پیشگیری از اعتیاد آسان تر و کم هزینه تر از درمان است.

سرپرست ادارهخ تبلیغات اسلامی نهبندان در پایان گفت:مبارزه و مقابله با اعتیاد نیاز به کار فرهنگی عظیم دارد و این امر صرفا با همت تمام دستگاه ها و نهادهای مربوطه و همچنین کمک آحاد مردم میسر می‌ شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (125)
کد خبر: 6185
  • برگزاری ۴۰گفتمان دینی با موضوع مواد مخدر در شهرستان نهبندان

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 87030                              ديروز: 2426                              امروز: 1841

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.