13

کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در شاهرخت زیرکوه

کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در شاهرخت زیرکوه

توسط مربی قرآن خانه قران شاهرخت کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در این خانه قران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی حجت‌الاسلام احمد اسماعیلی مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با بیان این خبر افزود: این کارگاه آموزشی با حضور قران آموزان خانه قرآن نورالانوار در راستای آشنایی قرآن اموزان با آسیبهای مواد مخدر و انواع ان توسط خانم سمانه ملکی مربی خانه قران برگزار شد.

حجت‌الاسلام اسماعیلی با بیان اینکه تقویت باورهای دینی و مذهبی از راهکارهای تاثیرگذار برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد است، اضافه کرد: هرچه بتوانیم روی این بخش کارکنیم به همان میزان در زمینه ریشه‌کن کردن اعتیاد در جامعه موفق عمل خواهیم کرد.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی زیرکوه با بیان اینکه مواد مخدر معضلات بسیاری بدنبال دارد و اعتیاد خسارات جبران ناپذیری به جامعه تحمیل می‌کند، افزود: مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از آن عزم جدی همه ما را طلب می‌کند.

وی در ادامه با برشمردن عوامل گرایش به مواد مخدر گفت: پائین بودن سطح آگاهی خانواده ها از عواقب سوء مصرف مواد مخدر و عدم آشنایی خانواده ها از مهارت های زندگی به‌ویژه نوع رفتار و ارتباط با فرزندان، وجود باورهای اعتقادی غلط در حوزه مواد مخدر، دوستان ناباب و نداشتن مهارت نه گفتن از عوامل گرایش به مواد مخدر است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (84)
کد خبر: 6196
  • کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در شاهرخت زیرکوه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 68637                              ديروز: 2512                              امروز: 890

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2018) محفوظ می باشد.