26

برگزاری ۵۰ برنامه فرهنگی ویژه گرامیداشت دهه کرامت در شهرستان قاین

برگزاری ۵۰ برنامه فرهنگی ویژه گرامیداشت دهه کرامت در شهرستان قاین

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین از برگزاری 50 برنامه فرهنگی و مذهبی ویژه گرامیداشت دهه کرامت با همکاری روحانیون مستقر در سطح این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام احمد علیپور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین گفت: با همکاری روحانیون مستقر و طرح هجرت و بومی بیش از ۵۰ عنوان برنامه فرهنگی و مذهبی ویژه گرامیداشت دهه کرامت در سطح این شهرستان در حال برگزاری است.

حجت‌الاسلام علیپور گفت: مراسم جشن‌های دهه کرامت در شهرستان قاین به‌ صورت مردمی تحت نظر این اداره برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن که دختران و پسران جامعه را هدف قرار می‌دهد یکی دیگر از اهداف برگزاری این جشن‌ها تبیین نقش دختران در جامعه و سخنرانی پیرامون موضوع عفاف و حجاب است.

حجت‌الاسلام علیپور اظهار داشت: دهه کرامت بهترین فرصت برای اشاعه فرهنگ رضوی در سطح شهرستان قاین است و باید نسل جوان از برکات این دهه مبارک بهره‌مند شود.

وی تصریح کرد: این دهه که با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز و با ولادت حضرت امام رضا (ع) ختم می‌شود به یک جریان فرهنگی و دینی در کشور تبدیل‌شده است.

مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین گفت: تشریح مسائل اعتقادی، پاسخ به مسائل شرعی، برگزاری مراسم جشن و مولودی‌خوانی، برگزاری گفتمان‌های دینی، آذین‌بندی معابر و مساجد و برپایی ایستگاه‌های صلواتی ازجمله برنامه‌هایی است که در ایام دهه کرامت در شهرستان قاین برگزار می‌شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (56)
کد خبر: 6231
  • برگزاری ۵۰ برنامه فرهنگی ویژه گرامیداشت دهه کرامت در شهرستان قاین

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 81178                              ديروز: 2372                              امروز: 91

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.