30

۸۰۰میلیون تومان برای مبارزه با مواد مخدر در خراسان جنوبی هزینه شد

۸۰۰میلیون تومان برای مبارزه با مواد مخدر در خراسان جنوبی هزینه شد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: ۸۰۰ میلیون تومان در حوزه مبارزه با مواد مخدر در استان طی سال گذشته هزینه شد.

علی اسماعیلی در همایش صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر در استان بیان کرد: مافیا و گروه‌های مختلفی به دنبال این هستند که در کم‌ترین زمان به بالاترین سوددهی برسند.

وی با اشاره به آسیب‌های مواد مخدر بیان کرد: بر هم زدن نظم اقتصادی، مسائل مربوط به پول شویی و رخنه در انسجام خانواده‌ها برخاسته از اعتیاد است.

اسماعیلی با بیان اینکه باید با نگاه جدی تری در زمینه مبارزه با مواد مخدر ورود کنیم، اظهار کرد: اولین و مهم‌ترین گام در پیشگیری از مواد مخدر، فرهنگ‌سازی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در راستای اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر باید تمام اقشار اعم از روحانیت، آموزش و پرورش و خانواده‌ها پای کار باشند.

وی با بیان اینکه رسانه‌های جمعی نقش موثری در امر پیشگیری از مواد مخدر دارند، گفت: باید باورهای نادرست از مصرف مواد مخدر را از بین ببریم.

اسماعیلی با اشاره به نقش موثر آموزش و پرورش در کاهش آسیب‌های مواد مخدر بیان کرد: باید درسی تحت عنوان «مبارزه با ماد مخدر» از مقطع دبستان تدریس شود.

وی با بیان اینکه استانداری خراسان جنوبی آماده همکاری با هرگونه اقدام اجتماعی برای مبارزه با آسیب‌های اجتماعی دارد، گفت: در زمینه مبارزه با مواد مخدر طی سال گذشته ۸۰۰ میلیون تومان هزینه کردیم.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (178)
کد خبر: 6263
  • ۸۰۰میلیون تومان برای مبارزه با مواد مخدر در خراسان جنوبی هزینه شد

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 87088                              ديروز: 2426                              امروز: 1899

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.