08

تقدیر از مسئول تبلیغات اسلامی خضری در نماز جمعه

تقدیر از مسئول تبلیغات اسلامی خضری در نماز جمعه

طی مراسمی از مسئول تبلیغات اسلامی و فعالان نهاد امامت جمعه خضری دشت بیاض در نماز جمعه این هفته تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، به نقل از رابط خبری نمایندگی فرهنگی تبلیغی خضری؛ " حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی " امام جمعه خضری دشت بیاض در خطبه اول نماز جمعه، ضمن تبریک سالگرد اقامه اولین نماز جمعه در کشور و روز نماز جمعه گفت: نماز جمعه یکی از مهم ترین و با شکوه ترین فریضه های عبادی سیاسی اسلام است که از همان ابتدای تشکیل جامعه نبوی در مدینه تشریع و توسط پیامبر گرامی اسلام «صلی الله علیه و آله» اقامه شد. 

نزول سوره ای خاص در قرآن کریم به نام سوره جمعه که به بیان اهمیت نماز با شکوه جمعه می پردازد، جایگاه ارزشمند این فریضه الهی را در جامعه اسلامی می رساند. برکات و آثار سازنده تربیتی و اجتماعی این عبادت سیاسی بسیار است.

امام جمعه خضری دشت بیاض در خطبه دوم هم با اشاره به مواضع اخیر رئیس جمهور در مقابل آمریکا گفت: سخنان اخیر آقای روحانی به معنای شکست زیرساختی پروژه دوقطبی‏سازی آمریکا در ایران است چرا که اگر آمریکا نتواند یک «رأس قدرتمند» برای پروژه سازش در ایران بیابد یا ایجاد کند، نخواهد توانست جامعه ایرانی را درباره مرتبط بودن مشکلات اقتصادی به حضور ایران در سوریه و یمن یا توسعه برنامه موشکی فریب بدهد.

وی افزود: اگر آمریکا نتواند چنین کاری کند، آن وقت است که ماجرا برعکس می‏شود. نه فقط فشار اجتماعی برای برجام‏های ۲ و ۳ و... شکل نمی‏گیرد، بلکه همان دیدگاه هم که درباره برجام هسته‏ ای شکل گرفته بود و آن را «آفتاب تابان» می‏دانست، بتدریج تعدیل و واقعی می‏شود و یک بار برای همیشه پروژه‏های دوقطبی‏ سازی به‌عنوان اصلی‏ترین ابزار دست دشمن برای امتیازگیری راهبردی از ایران، تعیین تکلیف خواهد شد.

در ادامه طی مراسمی از دست اندرکاران برگزاری نماز جمعه در شهر خضری دشت بیاض و به‌ویژه " حجت‌الاسلام میری " مسئول تبلیغات اسلامی این شهر تقدیر بعمل آمد.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (81)
کد خبر: 6327
  • تقدیر از مسئول تبلیغات اسلامی خضری در نماز جمعه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76944                              ديروز: 2599                              امروز: 1082

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.