11

دیدار اعضای شورای هیئات مذهبی فردوس با ریاست جدید اداره تبلیغات اسلامی

دیدار اعضای شورای هیئات مذهبی فردوس با ریاست جدید اداره تبلیغات اسلامی

اعضای شورای و مسئولین هیئات مذهبی فردوس با حجت‌الاسلام آزاد، رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، به نقل از رابط خبری فردوس، اعضای شورای هیئات مذهبی با همراهی مسئولین هئیات مذهبی شهر فردوس، به منظور تبریک انتصاب حجت‌الاسلام آزاد به سمت ریاست اداره تبلیغات اسلامی، با وی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار سید مهدی میر رضوی، مسئول شورای هیئات مذهبی فردوس گزارش مبسوطی از هیئات مذهبی شهرستان فردوس و عملکرد این مجموعه ها ارائه کرد و ابراز امیدواری کرد تا فضای ایجاد شود که از تجارب ارزنده ی حجت‌الاسلام آزاد در پیشبرد برنامه های شورای هیئات مذهبی استفاده شود.

آزاد در پایان با اشاره به نقشه های شوم دشمنان نظام در آستانه ی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از هیئات مذهبی و مردم خواست، وظیفه ی ما در این برهه از زمان این است که هوشیارانه تر عمل کنیم.در ادامه حجت‌الاسلام حسن آزاد، رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی فردوس ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین برترین وجه مثبت هیئات مذهبی فردوس را وابسته نبودن به احزاب و جناح بازی های سیاسی دانست و حضور سخنرانان برتبر و زبده ی کشوری در مجالس و مخافل فردوس را دال بر این موفقیت دانست.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (86)
کد خبر: 6336
  • دیدار اعضای شورای هیئات مذهبی فردوس با ریاست جدید اداره تبلیغات اسلامی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 81195                              ديروز: 2372                              امروز: 108

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.