21

برگزاری دوره آموزشی تربیت آموزشیار قرآن کریم ویژه برادران در خضری

برگزاری دوره آموزشی تربیت آموزشیار قرآن کریم ویژه برادران در خضری

دوره آموزشی تربیت آموزشیار روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه برادران در اداره تبلیغات اسلامی خضری دشت بیاض برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، به نقل از رابط خبری نمایندگی فرهنگی تبلیغی خضری؛ حجت‌الاسلام مجتبی میری، مسئول تبلیغات اسلامی خضری دشت بیاض با بیان این خبر گفت: این دوره آموزشیاری از سه هفته پیش آغاز شد و در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی خضری در حال برگزاری است.

مسئول تبلیغات اسلامی خضری دشت بیاض هدف از برگزاری این دوره آموزشی را تربیت نیروهای قرآنی و به‌ویژه جوانان دانست و افزود: شرکت کنندگان با طی کردن دوره مربیگری و دریافت مدرک معتبر از سازمان دارالقرآن،به‌عنوان مربی قرآن معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: گواهی آموزشی پایان دوره برای آن دسته از شرکت کنندگان در این دوره که حد نصاب لازم را کسب کنند از طرف اداره امور قرآنی استان صادر می‌شود.

حجت‌الاسلام میری با اشاره به اولویت و اهمیت تسلط و مهارت در قرائت قرآن، ادامه داد: توسعه برنامه‌های آموزش قرآن منوط به وجود مربیان تأثیرگذار و توانمند در امر تدریس است تا با دلسوزی،علاقمندی و تخصص لازم، قرآن را تعلیم دهند.

حجت‌الاسلام میری تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در دوره آموزشی آموزشیارقرآن کریم توانای‌هایی از جمله: دانش و توانمندی‌های عملی در تدریس روخوانی و روان‌خوانی، شایستگی‌های اخلاقی و رفتاری، مهارت‌های تدریس، مدیریت کلاس‌های فردی و گروهی و توانایی در به کارگیری تکنولوژی‌های نوین آموزشی در تدریس قرآن را در طول ۸۴ ساعت آموزش فرا خواهند گرفت.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (67)
کد خبر: 6365
  • برگزاری دوره آموزشی تربیت آموزشیار قرآن کریم ویژه برادران در خضری

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 58996                              ديروز: 1756                              امروز: 870

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.