08

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سربیشه با موضوع ازدواج

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سربیشه با موضوع ازدواج

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه در جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان که در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد،شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،حجت‌الاسلام حسن صفری رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه در جلسه ستاد ساماندهی امورجوانان شهرستان با موضوع ازدواج که درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد،شرکت کرد.

در این جلسه حجت‌الاسلام حسن صفری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه بحث ازدواج را از مهمترین تاکیدات دین مبین اسلام برشمرد و اظهار داشت: ازدواج و تشکیل خانواده نیاز طبیعی هر انسان محسوب می‌شود و باید ساز و کار آن از راه درست انجام شود تا جوانان بتوانند در شرایطی ساده به این نیاز فردی و اجتماعی پاسخ دهند چرا که با تشکیل خانواده بسیاری از مشکلات اجتماعی و انحرافات اخلاقی از بین خواهد رفت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه ضمن اشاره به ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س)بیان داشت: ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا(س) بزرگترین الگوی ازدواج جوانان ما است و این امر باید همواره مورد توجه باشد که ساده زیستی و ازدواج آسان موجب خوشبختی و عاقبت به خیری زوجین می‌شود.

وی از خانواده ها خواست نسبت به ازدواج جوانان خود سخت گیری نکنند و با رهنمودهای خود جوانان را به سمت زندگی ساده و به دور از تجملات سوق دهند.

در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه نقطه نظرات و پیشنهاد های خود را در این خصوص بیان نمودند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (67)
کد خبر: 6369
  • برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سربیشه با موضوع ازدواج

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71314                              ديروز: 2485                              امروز: 3168

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.