23

برگزاری نشست تخصصی دعوت به نماز در خوسف

برگزاری نشست تخصصی دعوت به نماز در خوسف

نشست تخصصی شیوه دعوت نماز جوانان با سخنرانی حجت‌الاسلام رمضانی مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خوسف با حضور جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام هادی نبئی، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خوسف از برگزاری نشست تخصصی شیوه های دعوت نماز با سخنرانی حجت‌الاسلام مرتضی رمضانی به نمایندگی از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام رمضانی در این نشست ضمن گرامیداشت هفته جوان و یاد و نام شهید مدافع وطن شهید ایمان یوسفی، گفت: دعوت کنندگان به نماز باید نخست خود اهل اقامه حقیقی نماز بوده و نماز در زندگی آن ها نمود داشته باشد و سپس هم خود احساس نیاز به نماز و ارتباط با خدا داشته باشند و هم در جامعه ی هدف خود این احساس نیاز را ایجاد کنند.

وی در ادامه افزود: برای دعوت مردم به نماز باید برای هر طیفی از افراد جامعه برنامه ی متناسب با شرایط آن ها طرح ریزی شود و برای ابلاغ اهمیت، ارزش و جایگاه نماز باید از تمام ظرفیت ها به بهترین وجه بهره برد.

و در پایان یاد آور شد: برای دعوت جوانان به نماز باید از در دوستی وارد شد زیرا جوان از نصیخت و امرو نهی فراری است لذا اقدام غیر مستقیم و صمیمانه بازدهی بیشتری خواهد داشت.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (73)
کد خبر: 6378
  • برگزاری نشست تخصصی دعوت به نماز در خوسف

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 81154                              ديروز: 2372                              امروز: 67

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.