27

حقانیت انقلاب اسلامی به سند وجود آزادگان متکی است

حقانیت انقلاب اسلامی به سند وجود آزادگان متکی است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی آزادگان را سند حقانیت اسلام و انقلاب اسلامی دانست و گفت: حقانیت انقلاب اسلامی به سند وجود آزادگان متکی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی در دیدار با آزادگان و جانبازان خراسان جنوبی اظهار داشت: آزادگان سند حقانیت اسلام، کربلا و انقلاب اسلامی هستند.

وی همچنین آزادگان را اسناد آرمان های انقلاب اسلامی دانست و گفت: انقلاب اسلامی به سند وجود آزادگان متکی است و این می تواند نقشه راهی برای تمام کسانی باشد که دنبال حق و حق طلبی هستند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه سال‌های نخستی که آزادگان به میهن اسلامی بازگشتند سندی نبود که تنها از طریق زبان گفته می‌شود، بیان کرد: آزادگان به‌عنوان اسناد و آرمان‌های دین برای اجرای عدالت در مقابل ظلم و ستگمری ایستادند و سرفرازانه به میهن بازگشتند.

آیت الله عبادی با تأکید بر اینکه افتخاری که نصیب آزادگان شده به هیچ عنوان قابل خرید و فروش نیست، خطاب به آزادگان گفت: دنیا محل آرامش است و شما از این آزمایش سربلند بیرون آمدید.

وی اضافه کرد: شما در آن روز از سلطه و چماق استعمار رنج کشیدید و امروز نیز از رفاه‌طلبان بی‌دردی که دنبال گرفتن هویج‌ از دست ترامپ هستند، رنج می‌کشید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه نام مقدس آزادگان تنها یک کلمه تشریفاتی نیست و حقیقت این مطلب در برگرفته از رهبر آزادگان جهان امام حسین(ع) است، عنوان داشت: انسان آزاد با اراده الهی خود باطل را نمی پذیرد.

آیت الله عبادی با اشاره به اینکه تنها انسانیت انسان قابل تغییر است و نه بدن حیوانی، بیان داشت: زمانی که انسان به باور انسانی برسد تهدید و تطمیع در وی اثرگذار نیست و اگر خلاف آن را می بینیم به این دلیل است که آن ها هنوز در چارچوب حیوانی خود هستند.

وی با بیان اینکه انسان تابع عدل، ایمان و عقل و باور صحیح است، افزود: اگر حیوانیت بر انسان غلبه کند تمام ارزش‌ها را فدای شکم، پول و رفاه می‌کند و برای اینکه گزندی نبیند همانند حیوان مطیع چماق می‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: شرمنده‌ایم از اینکه فدای آمال و آرزوهای نفسانی و حیوانی عده‌ای می‌شویم که تمام همت آن‌ها پول، اختلاس و دزدی است و در مقابل آزادگان احساس کوچکی می‌کنیم.

آیت الله عبادی بیان داشت: شهادت هدف نیست بلکه در راه هدف بوده و هدف مهم‌تر از شهادت احقاق حق و ابطال باطل است.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (60)
کد خبر: 6423
  • حقانیت انقلاب اسلامی به سند وجود آزادگان متکی است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 69387                              ديروز: 3526                              امروز: 392

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2018) محفوظ می باشد.