27

۱۵۰ کتاب در حوزه دفاع مقدس و شهداء آماده چاپ است

۱۵۰ کتاب در حوزه دفاع مقدس و شهداء آماده چاپ است

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: ۱۵۰ عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس و شهدا در راستای برگزاری کنگره شهدای خراسان‌جنوبی آماده چاپ است.

سردار علی قاسمی صبح شنبه در نشست صمیمی با برخی از آزادگان خراسان جنوبی اظهار کرد: آزادگان ما استقامت، صبر و پایداری را در سال‌های اسارت نه در شعار که در عمل اثبات کردند.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: خداوند نیز در قرآن کریم وعده داده افرادی که در انجام رسالت خود کمر همت ببینند هیچ ترس و وحشتی از هیچ‌کس نخواهند داشت و آرامش به دل‌های آنان نازل می‌شود.

قاسمی ادامه داد: از فروردین ۶۷ تا خرداد ۶۷ یعنی ماه‌های پایانی دفاع مقدس و حتی بعد از پذیرش قطع‌نامه از سوی ایران کشورهای متحد عراق ۲۴ هزار اسیر از یگان‌های ما گرفتند که بیشترین میزان اسیر در سال‌های دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه آزادگان جهاد اکبر را در سال‌های اسارت تجربه کردند، افزود: آن‌طور که برخی بیان می‌کنند آنچه باعث آزادی اسیران و آزادگان شد، مذاکره با صدام نبود بلکه عزت‌آفرینی و صبر فرزندان ایران‌زمین در اردوگاه‌های بعثی زمینه بازگشت آنان به وطن را فراهم کرد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: امروزه نیز اگر به پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی معتقدیم مذاکره با آمریکا فایده‌ای ندارد به‌واسطه آن است  که استکبار به هیچ عهد و قول خود پایبند نیست و نمی‌توان به او اعتماد کرد.

قاسمی با اشاره به برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی اظهار کرد: در راستای این کنگره کار چاپ ۱۵۰ کتاب و حدود ۶۰ فیلم را پیگیری می‌کنیم و امیدواریم تا مهرماه و زمان برگزاری کنگره به نتیجه برسد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بابیان اینکه عزت ایران در پیروزی از راه و مسیر امام و شهدا است، یادآور شد: به برکت برگزاری کنگره شهدا فضای استان خراسان جنوبی از یاد و نام شهدا طنین‌انداز شده است.


تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (104)
کد خبر: 6437
  • ۱۵۰ کتاب در حوزه دفاع مقدس و شهداء آماده چاپ است

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 93842                              ديروز: 3850                              امروز: 3022

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.