29

برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت در سربیشه

برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت در سربیشه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت در محل دفتر امام جمعه شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،حجت‌الاسلام حسن صفری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت با حضور اعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه این شهرستان خبرداد.

در این مراسم حجت‌الاسلام علی اکبر سنجری امام جمعه شهرستان سربیشه گفت: عید غدیر، عید کمال دین، اتمام نعمت، وحدت و با هم بودن امت اسلام است و بزرگترین پیام آن، وحدت امت اسلامی حول محور رهبری الهی است.

حجت‌الاسلام سنجری قرآن و فرمایشات رسول خدا(ص) را اساس کار و زندگی مسلمانان برشمرد و ابراز داشت: راه حل تمام مشکلات جامعه، تبیین وعمل فرمایشات خاتم الانبیا(ص) به‌عنوان مبین و مفسر قرآن است.

امام جمعه شهرستان سربیشه با تاکید بر حفظ و توسعه مردمی بودن مراسم، تقویت کمی و کیفی برنامه ها را خواستار شد و اضافه کرد: فضاسازی شهری در این ایام باید به گونه ای باشد که حس نشاط و شادمانی را به جامعه منتقل کند.

در ادامه حجت‌الاسلام صفری رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت بیان کرد: در قرآن کریم آیه سوره ٦٧ و ٦٨ سوره مائده به رسالت بزرگ پیامبر(ص) اشاره می‌کند و می‌گوید ای پیامبر ابلاغ غدیر را انجام بده اگر انجام ندهی رسالتت را انجام نداده ای.

وی با بیان اینکه همه بشریت مخاطب این دو آیه هستند گفت: اگر بشریت اعتقاد به ولایت امیرالمومنین علی (ع) نداشته باشد هیچ هویتی ندارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه با اشاره به اینکه عید غدیر یکی از بزرگترین اعیاد است گفت: بنا به فرموده پیامبر اکرم (ص) یکی از افضلترین اعیاد عید غدیر است.و در ادامه به تشریح برنامه ابلاغی دهه امامت و ولایت پرداخت.

در ادامه جلسه حاضرین پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص برنامه های دهه ولایت شهرستان ارائه کردند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (50)
کد خبر: 6444
  • برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت در سربیشه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

اين ماه: 498906                              ديروز: 28333                              امروز: 23810

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2018) محفوظ می باشد.