29

برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت در سربیشه

برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت در سربیشه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت در محل دفتر امام جمعه شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی،حجت‌الاسلام حسن صفری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت با حضور اعضای ستاد در محل دفتر امام جمعه این شهرستان خبرداد.

در این مراسم حجت‌الاسلام علی اکبر سنجری امام جمعه شهرستان سربیشه گفت: عید غدیر، عید کمال دین، اتمام نعمت، وحدت و با هم بودن امت اسلام است و بزرگترین پیام آن، وحدت امت اسلامی حول محور رهبری الهی است.

حجت‌الاسلام سنجری قرآن و فرمایشات رسول خدا(ص) را اساس کار و زندگی مسلمانان برشمرد و ابراز داشت: راه حل تمام مشکلات جامعه، تبیین وعمل فرمایشات خاتم الانبیا(ص) به‌عنوان مبین و مفسر قرآن است.

امام جمعه شهرستان سربیشه با تاکید بر حفظ و توسعه مردمی بودن مراسم، تقویت کمی و کیفی برنامه ها را خواستار شد و اضافه کرد: فضاسازی شهری در این ایام باید به گونه ای باشد که حس نشاط و شادمانی را به جامعه منتقل کند.

در ادامه حجت‌الاسلام صفری رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت بیان کرد: در قرآن کریم آیه سوره ٦٧ و ٦٨ سوره مائده به رسالت بزرگ پیامبر(ص) اشاره می‌کند و می‌گوید ای پیامبر ابلاغ غدیر را انجام بده اگر انجام ندهی رسالتت را انجام نداده ای.

وی با بیان اینکه همه بشریت مخاطب این دو آیه هستند گفت: اگر بشریت اعتقاد به ولایت امیرالمومنین علی (ع) نداشته باشد هیچ هویتی ندارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه با اشاره به اینکه عید غدیر یکی از بزرگترین اعیاد است گفت: بنا به فرموده پیامبر اکرم (ص) یکی از افضلترین اعیاد عید غدیر است.و در ادامه به تشریح برنامه ابلاغی دهه امامت و ولایت پرداخت.

در ادامه جلسه حاضرین پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص برنامه های دهه ولایت شهرستان ارائه کردند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (93)
کد خبر: 6444
  • برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت در سربیشه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71338                              ديروز: 2485                              امروز: 3192

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.