29

برگزاری جلسه برنامه ریزی دهه امامت و ولایت طبس

برگزاری جلسه برنامه ریزی دهه امامت و ولایت طبس

جلسه برنامه ریزی دهه امامت و ولایت با حضور مسئول اداره تبلیغات اسلامی طبس و هیئت امنای هیات مذهبی طبس در محل نهاد امامت جمعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، جلسه برنامه ریزی دهه امامت و ولایت با حضور حجت‌الاسلام محمد قناعت مسئول اداره تبلیغات اسلامی و حجت‌الاسلام و المسلمین محمدرضا محمدی سبزواری، امام جمعه طبس و هیئت امنای هیات مذهبی طبس در محل نهاد امامت جمعه برگزار شد.

امام جمعه طبس در این جلسه ضمن تبریک اعیاد دهه ولایت و امامت گفت: شیعیان متهم هستند به اهل گریه و عزا و این نقد بر ما وارد می‌کنند اما فرهنگ اصیل شیعی برگرفته از احادیث و روایات است که در غم ائمه عزادار و در شادی آنها جشن می گیرند.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدی افزود: غدیر عید اکمال دین شد، چون دین سرپرست پیدا کرد و دلیل عظمت این عید همین که خدا با قرار دادن رسالت به پیامبر بزرگ اسلام، نصب امیرالمؤمنین علی (ع) بر دین اسلام را مدیریت می‌کند.

وی تاکید کرد: عید غدیر، عید اکبر است برای مسلمین و ادعیه، نمازها، اطعام دادن و مراسم زیادی برای بزرگداشت این عید وجود دارد.

در این جلسه مقرر شد نماز ععید قربان در امامزاده حسین ابن موسی الکاظم(علیه السلام) به امامت امام جمعه شهرستان برگزار شود و جشنها به صورت باشکوه در شهر و روستاها با هماهنگی روحانیون مستقر و هجرت برگزار شود.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (65)
کد خبر: 6445
  • برگزاری جلسه برنامه ریزی دهه امامت و ولایت طبس

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 76975                              ديروز: 2599                              امروز: 1113

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.