30

برگزاری دعای عرفه در 30 مسجد شهرستان سربیشه

برگزاری دعای عرفه در 30 مسجد شهرستان سربیشه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری دعای عرفه در 30 مسجد این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام حسن صفری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه از برگزاری دعای عرفه در ۳۰ مسجد این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام حسن صفری رئیس اداره تبلیغات اسلامی سربیشه، با بیان اینکه روز عرفه بهترین فرصت برای دعا و درخواست حاجت از خداوند است، گفت: این روز، روز عبادت و نیایش و فرصتی برای استغفار و جبران کاستی‌های گذشته است.

وی با بیان اینکه هر آنچه عبد با خالق خود ارتباط بیشتری برقرار کند، موفقیت‌های بیشتری را برای خود به دست می‌آورد، گفت: خداوند دوستدار ارتباط بشر با خود است و در این روز انسان بیشترین فرصت را برای نزدیکی با خالق دارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سربیشه افزود: در روز عرفه خداوند متعال بندگان خود را به عبادت و اطاعت خود فرامی‌خواند و شیطان نیز اوقات خواری و حقارت را خواهد داشت.

حجت‌الاسلام صفری خاطر نشان کرد:مراسم دعای عرفه در شهر سربیشه در جوار گلزار شهدای گمنام این شهر با موضوع هیات رزمندگان اسلام وهیئات مذهبی شهر سربیشه برگزار می‌شود.

ایشان با بیان اینکه در برخی از مناطق شهرستان سربیشه بستر مناسبی برای برگزاری دعای روح‌بخش عرفه فراهم شده است، گفت:این مراسم در ۳۰ مسجد شهر و روستاهای دارای روحانی مستقر شهرستان سربیشه مراسم دعای عرفه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نماز عید قربان ساعت ۶:۳۰ در مصلی نماز جمعه شهر سربیشه برگزار خواهد شد، گفت: از شهروندان می‌خواهیم در این مراسم‌ شرکت کنند.

تعداد امتیازات: (0) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (86)
کد خبر: 6451
  • برگزاری دعای عرفه در 30 مسجد شهرستان سربیشه

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.
اين ماه: 71544                              ديروز: 2485                              امروز: 3398

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای تبیان خراسان جنوبی (سال 2019) محفوظ می باشد.